اپل واچ سری ۵: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید – لپ تاپ استوک

اپل واچ سری ۵: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

اپل واچ سری 5: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید

 - لپ تاپ استوک

 

اپل واچ سری ۵: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید

 


اپل واچ سری 5: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید

 - لپ تاپ استوک

اپل تاریخ برگزاری رویداد بزرگ بعدی خود را اعلام کرده است - انتظار می رود که این کمپانی در تاریخ ۱۰ سپتامبر از آیفون بعدی یعنی آیفون ۱۱ رونمایی کند اما انتظار می رود این شرکت از Apple Watch جدید با نام Apple Watch Series 5 رونمایی کند. در قدم های فوق العاده محبوب و فوق العاده پیشرفته اپل واچ سری ۴٫

هنوز درباره سریال های اپل واچ سری ۵ کاملاً فاش نشده است ، اما ما هنوز اطلاعاتی در دست داریم - و می توان حدس زد که درباره برخی از جنبه های دستگاه جدید بسیار امن است.

در اینجا همه چیزهایی را که ما در مورد اپل واچ سری ۵ تاکنون می دانیم وجود دارد.

امکانات

اپل قبلاً WatchOS 6. را اعلام کرده است که در اپل واچ سری ۵ انتظار دارد از ویژگیهای مورد انتظار انتظار داشته باشد. نکته قابل توجه ، اپل واچ در نهایت فروشگاه App را بدست می آورد - بنابراین شما قادر خواهید بود بدون برنامه بدون برنامه مستقیم برنامه های خود را بارگیری کنید. مجبور به رفتن از طریق آی فون خود را. این دستگاه همچنین در ردیابی میزان صدای محیط شما بهتر می شود که می تواند به شما در صرفه جویی در شنوایی شما کمک کند و ردیابی چرخه قاعدگی بهتری را ارائه می دهد.

با این حال ، بزرگترین ویژگی تعجب آور می تواند ردیابی خواب باشد. طبق گزارش جدیدی از ۹to5Mac ، پیش بینی می شود که سری Apple Watch Series 5 ردیابی خواب را ارائه دهد ، که شامل ردیابی کیفیت خواب بر اساس داده هایی مانند ضربان قلب ، حرکت و سر و صداهای شما در اتاق خواهد بود. اطلاعات مربوط به خواب در برنامه خواب در دسترس خواهد بود. البته شاید از عمر باتری نیز تعجب کنید - و طبق این گزارش ، این دستگاه نیز از آن پوشیده است. اپل واچ ممکن است به کاربران هشدار دهد که دستگاه خود را قبل از رختخواب شارژ کنند ، و این کار به طور خودکار Do Not Disturb را هنگام خوابیدن فعال می کند.

طرح

اپل طراحی ساعت هوشمند خود را برای اپل واچ سری ۴ بازسازی کرد و کلی ساخت را از آن خود کرد و از آن جمله می توان به یک صفحه نمایش زیبا و جدید به لبه اشاره کرد. به همین دلیل ، ما واقعاً انتظار نداریم که اپل به طور جدی طراحی Apple Watch Series 5 را تغییر دهد ، و در حالی که ممکن است ترفندهایی جزئی وجود داشته باشد ، ما انتظار داریم شکل کلی و ظاهری یکسان باقی بماند.

شایعات حاکی از آن است که اپل ممکن است اپل واچ سری ۵ را با چند رنگ جالب جدید به بازار عرضه کند. طبق گزارشی از بلومبرگ ، اپل واچ سری ۵ در مدلهای سرامیکی و تیتانیوم در دسترس خواهد بود. این گزارش به مراجع موجود در iOS 13 اشاره می کند که این موضوع را نشان می دهد. این پایان های جدید باید به مجموعه Apple Watch Series 5 از سری ۴ کمک کند.

مشخصات

تحت این کاپوت ، احتمالاً اپل واچ سری ۵ تمام سنسورهایی را که می توانید در Apple Watch Series 4 پیدا کنید ، نگه می دارد ، اما این امکان وجود دارد که این دستگاه در مقایسه با مدل سال گذشته نیز بتواند یک پردازنده به روز شده داشته باشد. در حالی که اپل واچ سری ۴ پردازنده اپل S4 را ارائه می دهد و احتمالاً اپل برای سری ۵ به S5 ارتقا می بخشد ، ما در حال حاضر از مشخصات تراشه جدید اطمینان نداریم.

تاریخ انتشار

همانطور که گفته شد ، انتظار می رود که اپل واچ سری ۵ در تاریخ ۱۰ سپتامبر ، در کنار آیفون ۱۱ معرفی شود. احتمالاً پس از آن برای پیش سفارش بالا می رود و ظرف دو هفته پس از اعلام ، برای عموم عرضه می شود.

بروزرسانی شده در ۳ سپتامبر ۲۰۱۹: ممکن است اپل واچ سری ۵ با ردیابی خواب همراه باشد.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

اپل واچ سری 5: هر آنچه را که باید درباره ساعت هوشمند بعدی اپل بدانید

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما