با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد – لپ تاپ استوک

با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد

 - لپ تاپ استوک

 

با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد

 


با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد

 - لپ تاپ استوک

والمارت با توجه به اینکه قصد دارد سرویس Delivery Unlimited خود را به مکانهای بیشتری در سراسر کشور گسترش دهد ، آمازون را کاملاً در دیدنی های خود قرار داده است.

Delivery Unlimited به عنوان یک خلبان در ژوئن ۲۰۱۹ در چهار شهر راه اندازی شد و به خریداران مواد غذایی والمارت اجازه می دهد ۹۸ دلار در هر ماه یا ۱۳ دلار در ماه بپردازند تا از پرداخت هزینه های اضافی تحویل سفارشات آنلاین خودداری کنند. اما مشتریان برای پرش از آن هزینه ها باید ۳۰ دلار وقت صرف کنند.

این ضربان آمازون تازه را می گیرد که خریداران ماهانه ۱۵ دلار به علاوه ۱۱۹ دلار هزینه سالانه برای عضویت نخست وزیر آمازون پرداخت می کنند. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که با هزینه بالاتر Amazon ، مشتریان همچنین به فیلم های آنلاین ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی و کتابهای الکترونیکی دسترسی پیدا می کنند - چیزی که Walmart ارائه نمی دهد.

والمارت Delivery Unlimited را از سه ماه پیش در چهار بازار - هیوستون ، میامی ، سالت لیک سیتی و تمپا راه اندازی کرد - و گفت این هفته که به دنبال پاسخ مثبت مشتریان ، تصمیم گرفته شده است که سریعاً این برنامه را در همه ۲۰۰ منطقه مترو که در آنجا مواد غذایی تحویل است ، گسترش دهیم. در دسترس. برنامه Walmart (iOS ، Android) را بررسی کنید تا ببینید آیا در منطقه شما قرار دارد یا خیر.

این خرده فروش اظهار داشت: با ادامه تحویل مواد غذایی Grocery Delivery نامحدود در کنار آن رشد می کند و تا پایان سال ۲۰۱۹ به بیش از ۱۶۰۰ فروشگاه در بیش از نیمی از کشور می رسد.

والمارت در تلاش برای جذب مشتریان بیشتر ، یک آزمایش ۱۵ روزه رایگان از سرویس تحویل مواد غذایی مبتنی بر اشتراکی خود ارائه می دهد.

قبل از راه اندازی Walmart Delivery Unlimited ، خریداران آنلاین آن فقط می توانند با پرداخت هزینه تحویل حداکثر ۱۰ دلار یا جمع آوری آن از فروشگاه محلی به صورت رایگان سفارش را دریافت کنند.

هر دوی این گزینه ها هنوز ارائه می شوند ، اگرچه مشتریان والمارت که تحت فشار زمان قرار می گیرند و مرتباً در فروشگاه آنلاین خود خرید می کنند ، احتمالاً از نزدیک به خدمات جدیدتر Delivery Unlimited توجه بیشتری خواهند کرد.

علاوه بر والمارت و آمازون ، سایر لباس های آنلاین که برای مشتریان در فضای تحویل مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند شامل Shipt می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط Target به دست آمد. Shipt سالانه ۹۹ دلار برای تحویل بقالی بصورت رایگان در سفارشات بالای ۳۵ دلار یا ۱۰ دلار در هر روز تحویل می دهد.

Instacart ، بازیکن دیگر این فضا ، همچنین سالانه ۹۹ دلار هزینه دارد که به شما امکان می دهد با سفارشات بیش از ۳۵ دلار یا ۴ دلار در هر روز تحویل در سفارشات بیش از ۳۵ دلار - به جز در شهر نیویورک که ۶ دلار در هر تحویل هزینه دارد ، به شما تحویل دهد.

Digital Trends یک راهنمای مفید را با برخی از بهترین برنامه ها برای خرید و تحویل بقالی در اختیار شما قرار داده است.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

با توجه به آمازون ، والمارت خدمات Delivery Unlimited را گسترش می دهد

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما