بسته های بازپرداخت جزئیات GSMA برای شرکت کنندگان و غرفه داران MWC20 – لپ تاپ استوک

بسته های بازپرداخت جزئیات GSMA برای شرکت کنندگان و غرفه داران MWC20 – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بسته های بازپرداخت جزئیات GSMA برای شرکت کنندگان و غرفه داران MWC20

 - لپ تاپ استوک

 

بسته های بازپرداخت جزئیات GSMA برای شرکت کنندگان و غرفه داران MWC20

 


در پی کنسل شدن اوایل سال جاری نمایشگاه تجاری کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ ، GSMA ، برگزار کننده پشت صحنه ، سرانجام جزئیات مربوط به بسته های جبران خسارت را که برای شرکت کنندگان و غرفه دارانی که قبلاً برای حضور در این نمایش هزینه پرداخت کرده بودند ، افشا کرده است. این سازمان قیمت بلیط ها را به بازدید کنندگان اختصاص می دهد ، در حالی که غرفه داران بسته به میزان هزینه خود ، دو گزینه دارند.

برای بازدید کنندگان / شرکت کنندگان ، موارد نسبتاً ساده است: کلیه بلیطهای خریداری شده از طریق روش پرداخت اولیه آنها بازپرداخت خواهد شد.

در همین حال ، غرفه داران در دو اردوگاه از هم جدا می شوند. شرکت هایی که تا ۵۰۰۰ پوند هزینه کرده اند ، دو گزینه دارند: برای بازپرداخت کامل یا اعتباری به ارزش ۱۲۵٪ از هزینه نمایش سال ۲۰۲۰ خود ، در طی سه سال آینده پخش می شوند. درمورد مشتریانی که بیش از ۵،۰۰۰ پوند هزینه کرده اند ، دو گزینه وجود دارد: آنها می توانند همان ۱۲۵٪ ، ۳ سال اعتبار مشابه درمقابل هزینه ۲۰۲۰ خود را دریافت کنند ، یا می توانند ۵۰٪ از هزینه های سال ۲۰۲۰ خود را با حداکثر سرمایه درخواست بازپرداخت نقدی دریافت کنند. ۱۵۰،۰۰۰ پوند

خط مشی بازپرداخت GSMA MWC2020
گزینه اول گزینه دو
بلیط های شرکت کننده بازپرداخت ۱۰۰٪ -
غرفه داران با ۵۰۰۰ پوند بازپرداخت ۱۰۰٪ اعتبار تجمعی ۱۲۵٪ هزینه های سال ۲۰۲۰ که طی سه سال به شرح زیر پرداخت می شود:
MWC2021: 65٪
MWC2022: 35٪
MWC2023: 25٪
غرفه داران با بیش از ۵۰۰۰ پوند ۵۰٪ بازپرداخت
در حدود ۱۵۰،۰۰۰ پوند

به طور کلی ، شرایط GSMA برای شرکتهای بزرگی که هزینه های هنگفتی را خرج می کنند ، به اندازه سایر گروه ها خوب نیست. GSMA قبلاً مبلغ قابل توجهی پول را برای نمایش صرف می کرد قبل از کنسل شدن (مخصوصاً نزدیک به تاریخ نمایش واقعی). و در حالی که این چیزی نیست که گروه هرگز به طور مستقیم اعلام کند ، احتمالاً آنها وسیله ای برای ارائه بازپرداخت کامل به غرفه داران بزرگ نمایش نشان نمی دهند. وارونه ، حداقل؟ این گروه اظهار داشته است که غرفه دارانی که قبل از فسخ رسمی از آن خارج شده اند ، هنوز هم واجد شرایط معامله اعتباری هستند.

در غیر این صورت ، با توجه به شرایط ، GSMA اطمینان دارد كه MWC21 از اول مارس تا ۴ مارس ۲۰۲۱ برگزار می شود. برگزار كننده قصد ندارد هزینه های رزرو نرخ را افزایش دهد. در همین حال ، این شرکت می فهمد که همه گیر جهانی تأثیر جدی در رویدادهای آینده بویژه و به طور کلی صنعت خواهد داشت.

این همان چیزی است که جان هافمن ، مدیرعامل GSMA ، به آن گفت جهان موبایل زنده:

وی گفت: "اکوسیستم گردهمایی ، تجارت رویدادها ، بدون شک توسط کووید ۱۹ تغییر یافته است. ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که این به چه معناست ، اما می دانیم که مردم هنوز هم می خواهند در کنار هم جمع شوند ، شبکه کنند و درباره آینده بحث و گفتگو کنند. بنابراین ، در حالی که ما دقیقاً تصور نکردیم که بازار چه تصمیمی را اتخاذ می کند ، ما معتقدیم فرصتی برای ما فراهم می شود که بتوانیم مدل کسب و کار خود را تنظیم کنیم ، روش انجام کار و صادقانه را تنظیم کنیم تا روش را تنظیم کنیم. جهان گرد هم می آیند. "

خواندن مرتبط:

منبع: Mobile World Live

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بسته های بازپرداخت جزئیات GSMA برای شرکت کنندگان و غرفه داران MWC20

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما