بسته های بازی NVIDIA و AMD Summer 2020 Video Card: Death Stranding & Godfall – لپ تاپ استوک

بسته های بازی NVIDIA و AMD Summer 2020 Video Card: Death Stranding & Godfall – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بسته های بازی NVIDIA و AMD Summer 2020 Video Card: Death Stranding & Godfall

 - لپ تاپ استوک

 

بسته های بازی NVIDIA و AMD Summer 2020 Video Card: Death Stranding & Godfall

 


با نزدیک شدن به تابستان اینجا و نزدیک شدن به حداقل یک سری کارتهای ویدئویی ، NVIDIA و AMD بسته های جدید بازی کارت ویدیو را در هفته گذشته راه اندازی کرده اند تا بتوانند فروش کارتهای ویدئویی اضافی را تحریک کنند. از طرف NVIDIA ، این شرکت در حال بسته بندی است مرگ مرگ با کارتهای تصویری RTX ، در عین حال AMD هم اکنون شامل می شود گودال با تمام کارتهای سری RX 5000 و همچنین World of Warcraft: Shadowlands برای RX 5600 XT و بالاتر.

انویدیا

غول سبز اولین باندل بازی خود را در حالی آغاز کرده است که نسخه های رایانه ای از نسخه PC را ارائه می دهد. مرگ مرگ با کارتهای ویدیویی RTX بازی قبلاً PS4 اختصاصی برای آن کنسول در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و پس از آن در ماه جاری برای رایانه شخصی منتشر شد ، جایی که پیشرفتهای فناوری RTX مانند DLSS 2.0 را در خود گنجانده است.

بسته های بازی فعلی NVIDIA
(ژوئیه ۲۰۲۰)
کارت گرافیک
(شامل سیستم ها و OEM ها)
دسته
سری GeForce RTX 20 (همه) مرگ مرگ
سری GeForce GTX 16 (همه) هیچ یک

بسته نرم افزاری NVIDIA تمام کارتهای ویدیویی RTX آنها را شامل می شود ، از GeForce RTX 2060 به بعد. و طبق معمول ، پیشنهاد بازی شامل لپ تاپ و دسک تاپ فروخته شده با این کارت های ویدئویی نیز می شود. اگرچه لازم به ذکر است که این آخرین بسته نرم افزاری کاملاً کوتاه به سر می برد ، البته این پیشنهاد در تاریخ ۲۹ ژوئیه به پایان می رسدهفتم.

در همین حال ، NVIDIA در حال حاضر برای کارتهای رده پایین خود یعنی سری GeForce GTX ، هیچ بسته بازی ارائه نمی دهد.

مانند همیشه ، کدها باید از طریق برنامه GeForce Experience روی سیستم که کارت گرافیکی واجد شرایط نصب شده است ، بازخرید شوند. اطلاعات و جزئیات بیشتر را می توانید در شرایط و ضوابط پیدا کنید. مطمئن باشید که مشارکت هر فروشنده را که خریداری کرده اید تأیید کنید ، زیرا NVIDIA کدی برای خریدهای انجام شده از فروشندگان غیر شرکت کننده ارائه نمی دهد.

AMD

در انتهای دیگر این طیف ، AMD همچنین مجموعه جدید Raise The Game را برای کارتهای اخیر Radeon راه اندازی کرده است. در اینجا این شرکت یک بسته نرم افزاری چند لایه را ارائه می دهد که تمام قسمت های سری RX 5000 دسک تاپ آنها و همچنین اکثر قطعات موبایل آنها را در بر می گیرد.

برای Radeon RX 5500 و بالاتر ، AMD شامل یک کوپن برای کپی از آن است گودالRPG اقدام آینده Counterplay Games که قرار است اواخر امسال به بازار عرضه شود. در همین حال این شرکت همچنین با خرید سخت افزار RX 5600 & RX 5700 ، در قالب بازی ، دومین بازی را ارائه می دهد World of Warcraft: Shadowlandsگسترش آینده بازی مانند وارکرفت از یک مدل Rolling Release استفاده می شود ، این بسته انعطاف پذیر از لحاظ عملکردی کل بازی است ، زیرا بازی پایه و همه موارد قبلی بارگیری های رایگان است.

AMD بسته های فعلی "بازی را بالا ببرد"
(ژوئیه ۲۰۲۰)
کارت گرافیک
(شامل سیستم ها و OEM ها)
دسته
سری Radeon RX 5700 گودال
World of Warcraft: Shadowlands
سری Radeon RX 5600 گودال
World of Warcraft: Shadowlands
سری Radeon RX 5500 گودال
Radeon RX 5300M هیچ یک

مانند سایر پیشنهادات AMD ، این بسته ها برای لپ تاپ ها و دسک تاپ ها از جمله این کارت های ویدئویی نیز مناسب هستند. بنابراین ، در مورد لپ تاپ ، RX 5500M واجد شرایط دریافت بسته های مربوطه می باشد. در حقیقت ، تنها کارت ویدیوی AMD فعلی که نتوانسته است یک نوع بازی بسته بندی شده را بدست آورد ، ۵۳۰۰M است ، قسمت قطع شده آنها Navi 14 است.

سرانجام ، بر خلاف پیشنهاد NVIDIA ، آخرین بسته بازی AMD یک رویداد بسیار طولانی تر است: این کمپین قرار است تا ۳ اکتبر اجرا شودراد. مثل همیشه ، می توانید وب سایت AMD را برای لیست کاملی از خرده فروشان شرکت کننده و OEM ها ، همراه با اطلاعاتی درباره چگونگی بازخرید کوپن ها ، بررسی کنید.

منابع: انویدیا و AMD

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بسته های بازی NVIDIA و AMD Summer 2020 Video Card: Death Stranding & Godfall

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما