بهترین بازی های دنیای آزاد – لپ تاپ استوک

بهترین بازی های دنیای آزاد – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین بازی های دنیای آزاد

 


درست مثل اینکه شما از انتخاب مسیر خود در زندگی واقعی لذت می برید ، می خواهید در بازی ویدیویی مورد علاقه خود آزادی یکسانی داشته باشید. بازی های دنیای باز مانند دایویسیدر ۲ از زمان انتشار تاکنون فقط به محبوبیت خود ادامه داده اند.

اگرچه این ژانر بازی می تواند برای هر کسی که تجربه زیادی در بازی ندارد ، کمی ترسناک باشد ، اما بازی های بسیار زیادی در جهان باز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

لشکر ۲

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

پیشرفت عمده ای در طراحی ، تنوع و محتوای بازی آخر در مقایسه با نسخه قبلی ، Tom Clancy’s The Division 2 تغییرات شدیدی ایجاد نکرد ، اما بازخورد بازیکنان را به گونه ای اجرا کرد که آن را به یک بازی لذت بخش تر تبدیل کند. سلاح ها این بار بیشتر شبیه سلاح هستند و کمتر شبیه اسباب بازی هستند ، دشمنان عادی ده ها گلوله برای کشتن نمی گیرند و واشنگتن دی سی دارای محیط های متنوعی است که مملو از مشاغل و فضای سبز است.

هنگامی که بازیکنان داستان اصلی را به پایان می رسانند لشکر ۲، کل نقشه تغییر می کند ، تهدیدهای جدیدی ایجاد می کند که در ابتدای بازی وجود نداشته است. بازگشت به شهر نیویورک حتی در یک به روزرسانی رایگان در حال انجام است و قیمت خرید شامل توسعه هایی برای همگرایی جامعه است.

کامل ما را بخوانید لشکر ۲ مرور

سکیرو: سایه ها دو بار می میرند

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

FromSoftware به دلیل طراحی جهانی مشهور است ، با منتقل شده توسط خون و سری Dark Souls شامل برخی از به یاد ماندنی ترین مکان ها در تاریخ بازی های ویدیویی است. با این حال ، استودیو کار را با مسیری متفاوت پیش برد سکیرو: سایه ها دو بار می میرند با دادن ویژگی های پرش و فشردن زیپ قهرمان برای کوهنوردی و برنامه ریزی برای کمین ها. این کاملاً عملکرد جهان FromSoftware را تغییر داد و این امر نیاز به مشاهده دقیق قبل از انتقال به منطقه بعدی دارد.

سکیرو: سایه ها دو بار می میرند تأکید بیشتری بر خفا نسبت به بازیهای گذشته FromSoftware داشته باشد تا بتواند از این عمودی جدید بهره ببرد ، اما همچنین موفق به ارائه یک سیستم جنگی مبتنی بر parry درخشان شد. این باعث می شود که هر نبرد مهم باشد و در ترکیب با کشتارهای مخفی کاری به زیبایی عمل کند.

کامل ما را بخوانید سکیرو: سایه ها دو بار می میرند مرور

مناطق مرزی ۳

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

نرم افزار Gearbox سالها طول کشید تا سرانجام تحویل شود مناطق مرزی ۳، اما انتظار قطعاً ارزشش را داشت. بله ، بازی در واقع بیشتر Borderlands است ، اما این سری دیگر فقط به Pandora محدود نمی شود. در عوض ، شکارچیان خرک به چندین سیاره دیگر با محیط بسیار متفاوت سفر می کنند ، از جمله یک سیاره شهر نئون که در یک Blade Runner فیلم سینما.

همان فرمول تیرانداز-غارتگر از بازی های گذشته هنوز کاملاً در حال اجرا است مناطق مرزی ۳، و اگرچه هیچ تغییر اساسی در افراد ناشناخته ایجاد نشده است ، اما دقیقاً همان چیزی است که طرفداران امیدوار بودند. با ترکیب مبارزات عالی رئیس ، سلاح های خلاقانه و بسیاری از مناطق پنهان با کارهای جانبی برای تکمیل ، این جهانی است که باید ده ها ساعت در آن گم شوید.

موج ۲

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

موج دارای یک سیستم رمان جدید برای هدف قرار دادن اندام ها و یک تجربه جالب و جذاب مانند Souls مانند ، اما دنیای آن نابود شد و مناطق مختلفی به دلیل موقعیت پیچیده صنعتی پیچیده بودند. برای موج ۲، Deck13 با تنوع بسیار بیشتری وارد یک شهر نزدیک شد. جنگلهای عظیم ، موزه ها ، تاسیسات شرکت ها ، مراکز خرید و حتی انبارهای کنار دریا همه در جهان گنجانده شده اند و هنوز هم می تواند خود را جمع کند - بخشهایی که ساعت ها به بازی می رسید خود را در کنار مناطق بسیار قدیمی تر نشان می دهد .

آنچه نیازی به تغییر نداشت ، نبرد بود و مانند همیشه فشرده و شدید باقی می ماند. بازیکنان می توانند اسلحه های بیشتری را انتخاب کنند ، بسیاری از آنها با شکست دادن کارفرمایان قدرتمند پیدا می شوند و مراحل بعدی بازی به طرز قابل توجهی مشکل را افزایش می دهد و هر حرکتی را که بازیکنان در اختیار دارند آزمایش می کند.

The Elder Scrolls V: Skyrim

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

استانداردی که سایر بازی های جهان باز از زمان انتشار در سال ۲۰۱۱ اندازه گیری شده است ، The Elder Scrolls V: Skyrim بهترین بازی Bethesda Game Studios است که تا به حال ساخته شده است - و با توجه به تعداد پورت هایی که از هر قسمت از Nintendo Switch گرفته تا PlayStation VR دریافت کرده است ، این شرکت آن را می داند.

در دنیایی نابخشودنی و غالباً یخ زده پر از موجودات ارواح ، غول ها و تعداد زیادی اژدهای نفس گیر ، اسکایریم آنقدر پر از داستان و مأموریت های به یاد ماندنی است که دیدن بازی به طور کامل غیرممکن است. البته این مانع از تلاش بازیکنان نشده است.

کامل ما را بخوانید The Elder Scrolls V: Skyrim مرور

The Witcher III: Wild Hunt

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

CD Projekt Red علی رغم وجود عناصر جادویی و فانتزی که در کارهایش بسیار شایع است ، در گفتن داستان های صمیمی و زمینه ای مهارت دارد و این هرگز بیش از The Witcher III: Wild Hunt. در یک جهان کاملاً عظیم باز و پر از تلاش های بی شمار قرار بگیرید ، Witcher III به نوعی از داشتن جلوگیری می کند هر پرکننده

شخصیت هایی که با آنها ملاقات می کنید همه جالب هستند ، کوچکترین جستجوی جنبی دارای پیچ و خم های منحصر به فرد و اغلب خنده دار است و محیط ها به طرز حیرت انگیزی درک می شوند. این می تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، اما کسانی که فقط قصد دارند برای چند سال آینده یک بازی انجام دهند ، می توانند کارهای خیلی بدتری انجام دهند.

T کامل ما را بخوانیدوی Witcher III: Wild Hunt مرور

شهر آرخام بتمن

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

بهترین نسخه تحقق یافته از Rocksteady Games ’Batman Adventure، Batman: Akrham City همه چیزهایی را که یک طرفدار می تواند در یک بازی ویدیویی بخواهد دارد. زندان تعطیل شده شهر گاتهام به خیابانها گسترش یافته است ، باندها و اشرار مشهور آزادانه می توانند جنایات شنیع را با بازتاب اندک انجام دهند.

شانس در برابر Caped Crusader جمع شده است ، که نبرد او با جوکر به نقطه جوش اوج می رسد. اوج گرفتن در هوا ، پرتاب اسباب بازی ها ، و فقط زدن دشمنان به فراموشی احساس شگفت انگیزی می کند ، و تن از مجموعه های کلکسیونی پنهان شده در گوشه و کنار شهر.

کامل ما را بخوانید شهر آرخام بتمن مرور

Horizon Zero Dawn

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک
افق: طلوع صفر

دایناسورهای ربات ، کمان های آینده نگرانه و تمدن شکسته تا جایی که قابل شناسایی نیست ، بگیرید و به دست می آورید Horizon Zero Dawn. یک بازی نقش آفرینی تمام عیار و یکی از بهترین عناوین اکشن نسل ، Horizon Zero Dawn به تدریج هنگام کاوش در جهان ویران شده پس از آخرالزمانی ، تهدیدات وحشتناک تر و دشوارتری نیز به شما ارائه می شود و مخلوطی از شاخ و برگهای گیاهان بیش از حد رشد کرده و فلز سرد و تیز چیزی خیره کننده نیست.

با بسیاری از نقاط صعود و چندین روش برای نزدیک شدن به سناریوهای جنگی ، از فضای خود برای ارائه به عنوان یک بازی مخفی کاری یا یک تیرانداز کاملاً اکشن نهایت استفاده را می برد.

کامل ما را بخوانید Horizon Zero Dawn مرور

Middle-earth: Shadow of War

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

زمینه برای Middle-earth: Shadow of War در سلف خود نهفته است ، Middle-earth: Shadow of Mordor، اما عاقبت این منطقه عظیم در میانه زمین خود را با مناطق متنوعی گسترش می دهد که کوه های آتشین و پیچ خورده و همچنین دشت های (کمی) آرام را نشان می دهد.

با سیستم نمسیس تقریباً هر لحظه می توانید با یک شریک قبلی دوئل روبرو شوید و آنها می توانند در وسط مأموریتی متفاوت با حمله کمین به شما حمله کنند. با این وجود از ارک های متحد خود استفاده کنید و می توانید به قلب ارتش Sauron بترسید و زمین را برای خود بگیرید.

با مبارزات رضایت بخش که از سری Arkham الهام گرفته شده است و گزینه های زیادی برای سفارشی سازی دنده ، یک بازی جهان باز را نمی توان از دست داد.

کامل ما را بخوانید Middle-earth: Shadow of War مرور

افسانه زلدا: نفس وحشی

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

توهم غوطه وری ممکن است در بازیهایی که حد خود را خیلی واضح نشان می دهند ، از جمله قفل کردن بعضی مناطق تا رسیدن به سطح مشخصی یا دستیابی به ابزار خاصی ، شکسته شود. که در افسانه زلدا: نفس وحشی، نینتندو به سختی می گوید "نه"

اگر می خواهید با انجام یک ترفند عجیب و غریب با بمب های خود از اکثر دخمه ها عبور کنید ، یا می خواهید راه حل صحیح حل یک معما را با قرار دادن اسلحه های فلزی و عبور جریان برق از طریق آنها برای تکمیل مدار ، دور بزنید ، تو می توانی. اگر حتی می خواهید کل بازی را نادیده بگیرید و فقط مستقیماً به سمت رئیس نهایی بروید ، می توانید این کار را هم انجام دهید و نینتندو بدون از دست دادن روح و جان که باعث محبوبیت این مجموعه شده است ، همه این کارها را انجام می دهد.

کامل ما را بخوانید افسانه زلدا: نفس وحشی مرور

Grand Theft Auto V

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

Rockstar عملاً بازی مدرن جهان باز را با اختراع کرد Grand Theft Auto III، و این سریال هرگز بهتر از سال ۲۰۱۳ نبود Grand Theft Auto V. واقع در زرق و برق دار لوس سانتوس و کلانشهرهای اطراف آن ، Grand Theft Auto V دارای ویژگی هایی از سرقت از بانک گرفته تا شبیه ساز تنیس در مقیاس کامل است و می توانید هرکدام از آنها را ساعت ها پشت سر بگذارید.

با داشتن سه شخصیت اصلی تقریباً در هر زمان که می توانید با یکدیگر جابجا شوید ، می توانید با عجله از مقصد به مقصد دیگر بپرید ، و م componentلفه آنلاین بازی به شما امکان می دهد با دوستان خود نیز موجبات ضرب وشتم را فراهم کنید.

کامل ما را بخوانید Grand Theft Auto V مرور

Red Dead Redemption II

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک
Red Dead Redemption 2 / Rockstar

تماس تلفنی است Red Dead Redemption II نسخه غربی سری Grand Theft Auto ، اما این فقط به این دلیل است که شما یکنواخت می شوید بیشتر آزادی در آخرین ماجراجویی راک استار در دنیای باز. پیش درآمد یک دنیای عظیم جنوب غربی را برای کاوش با اسب یا پا ارائه می دهد ، در حالی که با مردم محلی تعامل می کنید یا یک قانون شکار خطرناک در طبیعت را مشاهده می کنید ، خطوط مختلف جستجو به طور طبیعی ظاهر می شوند.

رفتن به سادگی در هر جهتی تقریباً همیشه نتیجه را پیدا می کند چیزی جالب است که انجام شود ، آیا این یک حیوان جدید برای شکار ، یک هدف فضل برای آوردن ، یا یک خانه برای سرقت است.

کامل ما را بخوانید Red Dead Redemption II مرور

Assassin’s Creed IV: Black Flag

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

بسیار متفاوت از هر بازی قبلی در این مجموعه ، Assassin’s Creed IV: Black Flag در ظاهر یک بازی در مورد جنگ مداوم بین Assassins و Templars است ، اما در واقع بهترین بازی دزدان دریایی است که تاکنون مبدل شده است.

با یک کشتی که مملو از خدمه است ، می توانید به دریا بنشینید و در کمین رهگذران قرار بگیرید ، قبل از اینکه سوار بر خود شوید و گلوله های کوچک آنها را جدا کنید ، در بدنه آنها گلوله های توپ را پرتاب کنید. روستاهای کوچک جزیره ای توسط درختان احاطه شده اند ، و هنگام بیرون بردن اهداف در خشکی ، سناریوهای مخفی کاری منحصر به فردی ایجاد می کنند ، و گنجینه دفن شده به شما دلیل می دهد تا کل نقشه را کشف کنید.

کامل ما را بخوانید Assassins ’Creed IV: Black Flag مرور

کنکوری

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

دنیای باز خیلی بزرگ ، هرگز همه چیز را نخواهید دید ، کنکوری وسواس هر کودک شد زیرا حلقه بازی آن بسیار جذاب و اعتیاد آور است.

با پیدا کردن منابع در حالی که سعی در دفع عناصر و انواع هیولاهای شبح وار دارید ، هدف شما ساختن یک خانه بزرگتر و بزرگتر برای خودتان است ، و درست زمانی که فکر می کردید نمی توانید آن را به هر حال عالی جلوه دهید ، یک عنصر جدید را کشف خواهید کرد یا تکنیک ساخت و ساز برای بردن توانایی های معماری خود یک گام جلوتر.

سرگرم کننده توسط خودتان ، اما حتی بیشتر لذت بخش با یک دوست ، کنکوری می تواند به تنها بازی شما تبدیل شود - و اگر اجازه دهید این کار نیز انجام خواهد شد.

Forza Horizon 4

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

بله ، شما به طور کامل در یک وسیله نقلیه هستید Forza Horizon 4، اما آخرین بازی Playground خیلی بیشتر شبیه یک بازی در فضای باز است تا شبیه ساز مسابقه. انگلستان روستایی پر از چالش های رانش ، رمپ برای پرش ، سرعت گیر و ماشین های مخفی برای جمع آوری است ، و هنگامی که شما در نهایت یک مسابقه را امتحان می کنید ، بسیاری از آنها شما را به سفرهای متقابل کشور از طریق جنگل ها ، دامنه های تپه و حتی سواحل دوستان هر لحظه می توانند وارد بازی شما شوند و شما می توانید با هم کنار بیایید تا با بسیاری از چالش ها کنار بیایید.

کامل ما را بخوانید Forza Horizon 4 مرور

Far Cry 4

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

Far Cry 3 سری بازی های تیرانداز ماهی از آب را با تمرکز بر شرورهای کاریزماتیک ، شکار و صنایع دستی و هرج و مرج همه جانبه دوباره اختراع کرد ، اما دنباله آن بود که فرمول را کامل کرد. واقع در یک کشور خیالی هیمالیایی به نام Kyrat ، جهان Far Cr 4 از نظر اندازه مشابه نمونه قبلی خود است ، اما پر از محتوا مانند ایستگاه های دشمن ، برج های قابل صعود ، غارهای پنهان و ماموریت های جانبی است.

با کنترل های عکسبرداری خارق العاده سریال ، یک شرور شایسته در Pagan Min و یک شخصیت قهرمانانه تر ، یک سفر احساسی و وحشیانه برای کسانی که مایل به دیدن آن هستند تا پایان است.

کامل ما را بخوانید Far Cry 4 مرور

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عدم تأکید بر بهترین جنبه های بازی های قبلی در این مجموعه ، بر مواردی که هیچ کس در آن بازی ها دوست ندارد ، تأکید می کند و به نوعی مثر است.

یک بازی پنهان کاری در دنیای آزاد با ده ها روش برای نزدیک شدن به هر شرایطی ، Big Boss می تواند به طور کامل به یک پایگاه دزدکی برود تا اطلاعاتی را بدزدد ، یا می تواند با یک هلیکوپتر حمله کننده تماس بگیرد تا وقتی که آن را از طریق دروازه جلو قرار می دهد ، از او پشتیبانی کند. روی یک کامیون پر از C4. داستان تقریباً در نقاط مختلف وجود ندارد ، اما سطح آزادی که هیدئو کوجیما و تیمش به شما می دهند ، آن را به یکی از بهترین بازی های اکشن پنهانی تبدیل کرده است.

روح تاریک

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

این ممکن است اغلب احساس کند شما وارد محیط های کاملاً جداگانه ای شده اید ، اما روح تاریک در واقع یک بازی جهان باز است ، ساختار لابیرنت مانند آن هنگامی که مسیرهای بهم پیوسته آن را باز می کنید و به منطقه توپی آن باز می شوید ، خود را جمع می کند.

پر از سخت ترین چالش ها در بازی های ویدیویی ، روح تاریک توجه کامل شما را می طلبد ، اما کسانی که مایل به صرف وقت و تلاش خود هستند با یکی از بهترین بازی های اکشن نقش آفرینی تاکنون پاداش خواهند گرفت. با قابلیتهای بهبودیافته ، حتی به راحتی قابل تکرار است - و هرگز آسانتر - Dark Souls: Remastered.

کامل ما را بخوانید روح تاریک مرور

Marvel’s Spider-Man

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

Insomniac Games نه تنها جنبش چرخش وب را میخکوب کرد Marvel’s Spider-Man، که بدون شک مهمترین قسمت بازی است ، اما استودیو با لیست گسترده ای از شخصیت های مارول ، یک داستان دل انگیز و خنده دار را نیز ارائه داد.

پیتر پارکر که در سراسر شهر نیویورک سر به فلک می کشد ، همیشه با یک بازی احمقانه آماده است ، و وقتی افراد بد مورد نیاز برای لگد زدن را پیدا می کنید ، بازی به شما توانایی های آکروباتیک را می دهد. شما می توانید دشمنان را در تار ببندید و یا آنها را با ضربات قدرتمند به پرواز در آورید ، و با چند لباس اختیاری برای پوشیدن ، می توانید این کار را شبیه کتاب های مصور کلاسیک Spider-Man یا چند کراس اوور ترسناک Iron Man انجام دهید.

کامل ما را بخوانید Marvel’s Spider-Man مرور

Watch Dogs 2

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

اولین سگها را تماشا کنید در یک نسخه تاریک ، بارانی و دلگیر از شیکاگو با یک قهرمان داستان به همان اندازه تاریک و افسرده قرار گرفت. برای این دنباله ، Ubisoft با رفتن به سانفرانسیسکو شوخ طبعی و خونسردی را دو چندان کرد و داستان آن درباره مبارزه با هکتیویست ها علیه یک شرکت فناوری مانند گوگل بسیار جالبتر از یک داستان انتقام ساده بود.

با استفاده از تلفن درون بازی خود ، می توانید نیمی از رایانه افراد را بهم بزنید ، با چراغ های راهنمایی خراب شوید و دوربین های امنیتی را کنترل کنید زیرا دزدکی حرکت می کنید و محافظ ها را از بین می برید ، و همه اینها با احساس سبک و استعداد انجام می شود که بازی اصلی کاملاً فاقد آن است. حمله به بازی های دیگر بازیکنان فقط مایه کیک است ، اما هنوز هم بی نهایت سرگرم کننده است.

کامل ما را بخوانید Watch Dogs 2 مرور

Nier: اتوماتا

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

بسیاری از بازی های دنیای باز یک میلیارد هدف را بر روی نقشه قرار می دهند و امیدوارند که شما می خواهید بدون فکر آنها را کامل کنید ، اما Nier: اتوماتا از بیشتر فضای خود برای مشاهده ناب استفاده می کند. هنگام کاوش در دنیای پس از آخرالزمانی متروک ، و به طرز عجیبی مسالمت آمیز ، این س wonderال برای شما پیش می آید که آیا در واقع زمین با وجود انسان وضعیت بهتری دارد یا خیر و ماشین آلاتی که روبرو می شوید اغلب تهدیدآمیز نیستند تا زمانی که فعالانه آنها را درگیر کنید. این یک معضل اخلاقی است قبل از اینکه بازی بعداً در قلمرو وجودی فرو رود ، و به ایجاد یکی از کاملترین دیدگاه ها در یک بازی یا هر رسانه دیگری کمک می کند.

کامل ما را بخوانید Nier: اتوماتا مرور

سگهای خفته

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

یک داستان جنایی کلاسیک از هنگ کنگ در مورد فریب و تحقیقات مخفی ، سگهای خفته بسیار بیشتر از یک بازی Grand Theft Auto با مضمون پلیس است. هنگ کنگ فعالیتهای منحصر به فرد خود را از جمله قماربازی در دعواهای خروس پر کرده است ، و این بازی دارای یک سیستم رزمی عمیق هنرهای رزمی است که فراتر از حملات ساده نظامی است که در سایر تیراندازان سوم شخص دیده می شود.

یک بازیگر صدای عالی ، از جمله ظاهر اولیه اما استون ، برنده اسکار سگهای خفته یک داستان جنایی گیرنده که نباید از آن غافل شد.

کامل ما را بخوانید سگهای خفته مرور

بدنام: پسر دوم

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

در اوایل عمر پلی استیشن ۴ به بازار عرضه شد ، نادیده گرفتن بازی Infamous: Second Son به عنوان یک نمایش فنی ساده می تواند وسوسه انگیز باشد ، اما بازی Sucker Punch یک ماجراجویی فوق العاده ابرقهرمانانه است که به شما آزادی قابل توجهی در انتخاب نحوه مبارزه می دهد.

شما با این قدرت قدرت زیادی برای انتخاب دارید (مانند دود ، پرواز یا حتی تف شدید به دشمنان) ، و صرف نظر از آنچه انتخاب می کنید ، عملکرد روان است. مانند هر بازی بدنام دیگری که بازی خواهید کرد ، مسیری که انتخاب می کنید راه شماست: شما می توانید یک قاتل بیرحم باشید که هدف آن تخریب است یا یک شهروند برجسته که سعی در انجام کار درست دارد.

کامل ما را بخوانید بدنام: پسر دوم مرور

توصیه های سردبیران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین بازی های دنیای آزاد

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما