بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر ۲۰۱۹) – لپ تاپ استوک

بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر ۲۰۱۹) – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر 2019)

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر ۲۰۱۹)

 


بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر 2019)

 - لپ تاپ استوک

جستجو در کتابخانه ارائه خدمات Amazon Prime Video می تواند دلهره آور باشد ، به ویژه هنگامی که می توان چیزهای خوبی را پیدا کرد. خوشبختانه ، ما لیستی از پروژه های اصلی مورد علاقه خود را که در نوامبر ۲۰۱۹ در پلتفرم جریان وجود دارد ، قرار داده ایم.

اطلاعات بیشتر از Amazon Prime Video

نمایش های موجود در لیست ما واقعی Originals آمازون است - که توسط استودیوی آمازون تولید شده است به همان روشی که Netflix Originals توسط Netflix انجام داده است - اکنون تعداد زیادی از آنها وجود دارد که Amazon در سال های اخیر اقدام به تولید محصولات جدید کرده است.

بهترین سریال های اصلی آمازون برای اکتبر ۲۰۱۹

 • بوش
 • پسر ها
 • کارآگاه رفیق
 • Fleabag
 • گلیات
 • خوب امین
 • تور بزرگ
 • مرد در قلعه بلند
 • خانم شگفت انگیز خانم میزل
 • نیویورکر ارائه می کند
 • یکی می سی سی پی
 • وطن پرست
 • رویاهای برقی Philip K. Dick
 • اوکس قرمز
 • تیک
 • شفاف

بوش

بر اساس یک سری از رمان های مایکل کانلی ، بوش یکی از بهترین تریلرهای جنایات در خارج از کشور است ، با وفاداری تکثیر مواد منبع را بدون افتادن به همان کاستی هایی که بسیاری از اقتباس ها را طاعون می کند ، تکثیر می کند. کارآگاه سلسله مراتب "هری" بوش (چوب مرده بازیگر تیتوس ولور) مردی با اخلاق درست و منطقی است که نمی ترسد قوانینی را تنظیم کند تا عدالت را برای کسانی که شایسته آن هستند محقق کند.

صدا قرنیه؟ خوب ، به نوعی ، اینطور نیست. دیدگاه آمازون از لس آنجلس ناخوشایند و غیرعادی کاملاً در داستان بوش بازی می کند ، که همزمان تلویزیون جنجالی و درام جذاب است. سرعت آهسته این سریال عالی است ، و شخصیت ها - حتی شخصیت های کوچک - با تفکر نوشته شده اند ، از اجتناب از مسیرهای خسته کننده ژانر (بیشتر). اگر دوست دارید نمایش های پلیس ، این یکی از بهترین هاست.

پسر ها

تعداد زیادی فیلم ابرقهرمان و نمایش های تلویزیونی در آنجا وجود دارد ، اما هیچکدام کاملاً شبیه این نیستند پسر ها، که ممکن است تاریک ترین ، محروم ترین و کم کارترین قهرمانان و شرورهای فوق قدرت ما را که تاکنون دیده ایم ، ارائه دهد. براساس مجموعه کتابهای طنز Garth Ennis و Darick Robertson با همین نام ، پسر ها گروهی از هوشیاران غیر نیرو را دنبال می کند که برای رعایت عدالت به قهرمانان دارای قدرت فوق العاده که از توانایی های خود سوء استفاده می کنند و از اعتماد عمومی به مردم در آنها سوء استفاده می کنند ، عدالت می گیرند.

همانطور که بسیار هوشمندانه و خشن و تکان دهنده است ، هوشمندانه است ، این سریال همچنین یک ساختار قدرتمند از داستانهای ابرقهرمانان سنتی را ارائه می دهد و جهانی را به نمایش می گذارد که در آن ابرقدرت ها ، حرص و شرارت شرکت ها و ادغام رسانه ها در هم می آمیزند تا شکل خاصی از فساد ایجاد کنند. مخاطب همه اینها را از چشمان هوگی می بیند ، یک مرد معمولی که با برخورد اتفاقی با یک ابرقهرمان وحشیانه تغییر می کند.

الان ببین

کارآگاه رفیق

به راحتی پوچ ترین ورود به لیست ما ، کارآگاه رفیق مانند یک فیلم دوستان پلیس است ، به جز این که دوستان آنها رومانیایی هستند و در اواخر جنگ سرد ساخته شده اند. تمام این نمایش به رومانیایی (با بازیگران رومانیایی) فیلمبرداری شده است قبل از اینکه به زبان انگلیسی توسط ستاره های بزرگی از جمله چانینگ تاتوم ، جوزف گوردون-لویت ، نیک آفمن و سایر فیلم ها خوانده شود.

بیشتر مشاغل داخل کارآگاه رفیق شوخی های معمولی در مورد کمونیسم و ​​اتحاد جماهیر شوروی است ، به جز اینکه آنها معکوس می دانند که "درباره" خوک های سرمایه داری آمریکا هستند. گاهی اوقات ، دشوار است که بگوییم نمایش جدی است و چه زمانی سعی می کند شما را بخنداند ، و آنهایی که در نهایت بهترین (و بیشترین تحریک کننده) هستند.

Fleabag

این کمدین انگلیس توسط ستاره فوبی والر بریج ساخته شده و نوشته شده است ، که در آن زن جوان لندنی بازی می کند که در اثر زندگی ، آمیزش ، شوخی ، لحظه های ناخوشایند و درام های فراوان در زندگی درد می کند. این سریال از نمایش یک زن والر بریج اقتباس شده است ، و این نمایش اخیراً دومین فصل خود را در آمازون به پایان رساند

برنده جوایز و نامزدهای متعدد تلویزیون در طول دو فصل اول خود ، از جمله یک جفت جوایز Primetime Emmy برای والر بریج و خود سریال ، Fleabag موفق شد فصل اول خود را که مورد تحسین و تحسین برانگیز قرار می گیرد در صدر جدول قرار دهد و آن را در زمره بهترین سریال های تلویزیونی تمام دوره های مورد بررسی قرار دهد.

الان ببین

گلیات

بیلی باب تورنتون وکیل سرسخت بیلی مكبرید را در این سریال ترسیم می كند كه پس از تركیه یك شركت حقوقی قدرتمند كه با یك شریک یك باز هم بنیان گذاشت و به صخره ای پایین راه یافت ، راه او را برای رستگاری دنبال می كند.

اگرچه این بازیگران حامی چشمگیر را شامل می شود که شامل ویلیام هورت ، ماریا بلو ، الیویا تیرلی ، مولی پارکر و مارک دوپلاس می شود ، اما این سریال با عملکرد تورنتون به عنوان وکیل سابق هات اس تی اس هدایت می شود که اکنون بجای آن ، علیه یک سیستم حقوقی وزنه برداری می کند. طرفداری از آنها این نقش به جایزه بهترین بازیگر نقش اول سال در یک سریال درام در مراسم ۲۰۱۷ ، جایزه گلدن گلوب را به عنوان بهترین بازیگر سال دریافت کرد.

الان ببین

خوب امین

آمازون استودیو با ساختن این ریزه کاری های شش قسمتی ، بر اساس رمان فانتزی با همین نام توسط تری پراتشت و نیل گیمان ، به همراه استودیوی بی بی سی. این سریال پس از یک فرشته و یک دیو با بازی مایکل شین (کارشناسی ارشد جنسی) و دیوید تنانت (دکتر هو) ، به ترتیب ، که زندگی راحت آنها روی زمین توسط آخرالزمان قریب الوقوع تهدید می شود. این زوج باید برای جلوگیری از صعود دجال و جنگ میان بهشت ​​و جهنم ، تیمی کنند.

بازیگران چشمگیر این نمایش توسط جون هم ، مایکل مک کین ، میراندا ریچاردسون ، آدریا ارژونا ، نیک آفمن و جک وایت هال پر شده است. این سریال مانند کتابی که از آن الهام گرفته است ، پر از شوخ طبعی عجیب و غریبانه است که هم تاریخ بشریت و هم اسطوره های کتاب مقدس را از طریق لنزهای هوشمندانه آن فیلتر می کند.

آمازون

تور بزرگ

اگر دوست داشتید تخت گاز و شما هرگز ندیده اید تور بزرگ … اوه پسر. خدمه کامل - جرمی کلارکسون ، ریچارد هاموند ، جیمز می و تهیه کننده اجرایی اندی ویلمن - پس از اینکه کلارکسون از برنامه BBC به دنبال برخی از ادعاهای غیرقانونی بوت شد ، به آمازون مهاجرت کردند و احساس می کنند آنها هرگز ترک نکردند. تور بزرگ در واقع طول می کشد تخت گاز به سطح دیگری ، با ارزش تولیدی عجیب و غریب تر و وسایل نقلیه مسخره تر از گذشته.

مانند پیشینیان تور بزرگ به طور ماهرانه روزنامه نگاری خودکار مشروعیت را با نعمت های عمومی مخلوط می کند ، زیرا میزبان ها مرتباً عکس های دلپذیری را با یکدیگر می گیرند. این نمایش برای قسمتهای ویژه متعددی به سراسر جهان سفر می کند ، از جمله یکی شامل اقدامات خیرخواهانه در موزامبیک و دیگری در دبی که دارای اشکال شن و ماسه ای است. نمایش اساساً فقط است Top Gear 2.0 - اما اگر ماشین را دوست دارید ، باید تماشا کنید.

مرد در قلعه بلند

چه اتفاقی می افتد اگر قدرتهای محور از جنگ جهانی دوم پیروز شوند؟ این سؤالی است که مطرح می شود مرد در قلعه بلند، یک اقتباس دراماتیک و کاملاً سبک از رمان ۱۹۶۲ فیلیپ کی دیک با همین نام. در اوایل دهه ۱۹۶۰ تنظیم شد (تازه ، این یک دیستوپی است گذشته این بار در اطراف) ، رایش سوم و امپراتوری ژاپن کنترل قاره ایالات متحده را کنترل می کنند.

هنگامی که یک فیلم تبلیغاتی خطرناک دست به دست گروههای انقلابی می زند ، یک درگیری مخفیانه بر سر حقیقت جنگ آغاز می شود زیرا پیرزن آدولف هیتلر آماده می شود تا از کنترل رایش جلوگیری کند و چند عضو برجسته حزب برای یک فرصت در عرش پیروز می شوند. سرعت آهسته است ، اما بازیگری ، به ویژه از روفوس ساول (ویکتوریا) به عنوان یخبندان سرخ یخی جان اسمیت ، ارزش صبر و شکیبایی شما را دارد.

خانم شگفت انگیز خانم میزل

در سال ۱۹۵۸ در نیویورک سیتی ، خانه دار یهودی ، میج مایزل (راشل بروسناهان) متوجه می شود که همسرش - تاجری که کمدی استندآپ است - از طرف طنز بزرگ باب نیوهارت سرقت می کند و بدتر از آن داشتن رابطه. برای مقابله با تحولات ، مایج شروع به گفتن شوخی های خودش می کند و می فهمد که چیزی برای او مشکل دارد. در راستای شکست ناپذیر کیمی اشمیت، خانم شگفت انگیز خانم میزل کمدی است که به خود اجازه نمی دهد لحظه های جدی تر وزن خود را کاهش داده و در نتیجه لحن شاد و مفرح به وجود بیاید.

به طور مشابه ، این سریال در دوره ای که مردم کاملاً روشنفکری یا سیاسی درست نبوده اند (مانند اکثر مردم) به طرز ماهرانه ای موضوعات جنسیت و دین را کنترل می کنند. کاراکتر شخصیت Brosnahan برجسته است ، با استفاده از تصویری از زنی که از درد خود برای تقویت عزم و اراده خود استفاده می کند و عمل خود را تقویت می کند.

نیویورکر ارائه می کند

شما به اشتراک نیاز ندارید نیویورکر - فقط این سریال کوتاه گلچین را در آمازون تماشا کنید. نیویورکر ارائه می کند مجموعه ای عجیب از مصاحبه ها ، تحقیقات جدید و فیلم های کوتاه و کمدی فیلمنامه نویسی است که ارتباط چندانی با یکدیگر ندارند اما ارزش دیدن همه را به روش خود دارند.

آیا می خواهید در مورد اثرات سموم دفع آفات بر اکوسیستم های دوزیستان بیاموزید؟ جای درستی آمدی. هر قسمت میزبان چندین بخش مختلف است که از نظر لحن و موضوع متفاوت است. به گفته این ، شما هیچ وقت احساس نمی کنید که وقت خود را تلف می کنید یا چیزی را تماشا نمی کنید. و نگران نباشید: هیچ کارتون سیاسی وجود ندارد.

یکی می سی سی پی

یکی می سی سی پی ممکن است melancholy ترین سریال کمدی است که تاکنون ساخته شده است. هنگامی که میزبان رادیو L.A. Tig Bavaro (تیگ نوارو) پس از اینکه مادر بزرگترش از زندگی پشتیبانی خارج شد ، به زادگاه خود می سی سی پی بازگشت ، او به همراه برادر و ناپدری خود به خانه بازگردد تا همه چیز را مرتب کند. آنچه در پی می آید ، یک برخورد فرهنگی تلخ ، همانطور که پیشگامان بزرگ شهر تیگ تلاش می کنند تا با سنت های قدیمی در خلیج سنت لوسیل تطبیق کنند.

نوتارو فوق العاده است ، نوعی طنز که شوخی هایش به راحتی مشاهده می شود. علیرغم کنسل شدن سریال آمازون پس از دو فصل (ظاهراً بخشی از حرکت به سمت "سری مخاطبان بزرگتر و گسترده تر") ، منتقدین تمجید کردند یکی می سی سی پی بخاطر لحن معتبرش و برند بی نظیر و طنز نمایش نیمه اتوبیوگرافیک یکی از اصلی ترین شخصی است که شما پیدا خواهید کرد ، شخصیت های آن را با هم کمدی و هم با دقت به تصویر می کشد.

وطن پرست

ترکیبی از کمدی تاریک و درام ، این سریال از نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده اجرایی استیون کنراد دنبال جاسوسی اکراه است که مجبور است به عنوان کارمند سطح متوسط ​​در یک تولید کننده لوله کشی صنعتی به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد برنامه هسته ای ایران اقدام کند. . هنگامی که او به وظیفه خطرناک عمیق تر می شود ، خود را برای محافظت از راز خود خطرات بیشتری می کند.

مایکل دورمن در این سریال به عنوان افسر اطلاعاتی جان تاونر بازی می کند ، با تری اوووین که پدر و افسر ارشد خود را به تصویر می کشد. بازیگران چشمگیر را کورت وود اسمیت ، مایکل چرنوس ، کتلین مونرو ، آلیته اوپهایم ، کریس کنراد و دبرا وینگر پر می کنند. در حالی که فصل اول به طور کلی بازبینی های مثبت و نامزدی به عنوان بهترین سریال کمدی سال از برگزیدگان جوایز تلویزیون منتقدان منتقدان دریافت کرد ، فصل دوم این نوار را بالا برد و پس از اولین بازی خود در نوامبر ۲۰۱۸ ، تحسین های گسترده ای را کسب کرد.

الان ببین

رویاهای برقی Philip K. Dick

مجموعه علمی تخیلی گلچین مشابه Netflix آینه سیاه، اولین فصل ۱۰ قسمت از رویاهای برقی مجموعه ای از داستان های مستقل را ارائه می دهد که آینده تکنولوژیکی بشریت را از طریق لنزهای تاریک و غالباً ناخوشایند فیلتر می کند. هر یک از قسمتها از آثار نویسنده پرکار علمی تخیلی فیلیپ کی دیک الهام گرفته شده است ، که داستانهای آن قبلاً به عنوان منبع منبع برای Blade Runner و گزارش اقلیتدر میان فیلمهای تحسین شده دیگر

اگرچه این سریال تولیدی کاملاً اصیل Amazon Studios نیست ، اما Amazon Prime Video متعلق به حقوق ایالات متحده در این سریال است که از چهره های آشنا و شگفت آور کاملاً مشهور جلوی دوربین برخوردار است و یک تیم به همان اندازه چشمگیر در پشت آن قرار دارد. برایان کرنستون (شکستن بد) یکی از چندین عضو بازیگر پرمحتوا است که در قسمت ها ظاهر می شود ، همراه با چهره های پنهان بازیگر نقش ژانل مونا ، ترنس هوارد ، استیو Buscemi ، و آنا Paquin.

اوکس قرمز

اوکس قرمز به طرز شگفت آور سرگرمی کمدی های کلاسیک متعلق به دهه ۱۹۸۰ است که به تماس های با تنبلی یا لباس های خزنده تکیه نمی دهد ، درعوض ایجاد یک داستان واقعاً مؤثر از عشق ، از دست دادن و رشد. دیوید مایرز (كریگ رابرتز) كالج دانشجویی در تابستان امسال در یك كلاب باشگاه فرازمینی نیویورك مشغول به كار شد و در آنجا به عنوان یك مربی تنیس تحت عنوان نش جذاب (Ennis Esmer ، همیشه صحنه ها را سرقت می كند) كار می كند.

دیوید به طور ناخوشایند در حالی که به روابط ناموس و والدین و روابط خودش پی می برد ، برای دختر زیبای رئیس باشگاه (البته رئ ریزر) سقوط می کند. این سریال سرسختی و سلامتی را در یک اندازه مساوی می کند ، با بازی طنز عالی توسط هر دو کالای شناخته شده (ریچارد کیند ، آیکون دهه ۸۰ جنیفر گری به عنوان والدین) و الماس درشت (الیور کوپر). فصل اول بهترین است ، اما ارزش وقت شما را دارد.

دزدکی پیت

دزدکی پیت یکی از تولیدات کمتر شناخته شده آمازون است ، اما سه فصل منتشر شده تا کنون همه بررسی های مثبت بسیار خوبی را به دست آورده اند. این فرضیه هالیوود کلاسیک است ، زیرا ماریوس (Giovanni Ribisi) از زندان خارج می شود و برای فرار از یک گانگستر وحشتناک (برایان کرنستون) هویت همسر همسفر خود را تصویب می کند.

به طور قابل پیش بینی ، ماریوس خود را در بالای سر خود می بیند و سعی می کند زندگی ای را که سالها پیش پیت پشت سر گذاشت ، از جمله یک مادربزرگ پایدار (مارگو مارتینداله) و یک پدربزرگ کرواتی (پیتر گرتی) پیدا کند. نقش های ریبیسی به طور معمول قطعات کوچکتر است ، اما او نقش اصلی را در اینجا میخکوب می کند ، و به طور کلی این نمایش بدون غرق شدن در قلمرو "کمدی" لحن سرگرم کننده ای به خود می گیرد.

تیک

تیک وجود خود (تخیلی) را به عنوان نوعی ابرقهرمان و طلسم زبان-در-شکل برای زنجیره ای از فروشگاه های کتاب های طنز در نیو انگلستان آغاز کرد. آمازون (سومین سریال تلویزیونی تیک ، اما چه کسی حساب می کند؟) پیروی می کند آرتور ، یک کارگر معمولی در دفتر و با اهداف کمی و جاه طلبی است. ناگهان ، آرتور با The Tick - شاید یک ابرقهرمان واقعی ، شاید بخشی از تخیل او - ملاقات کند که شروع به کشف قهرمان پنهان شده در آرتور می کند.

این نمایش کاملاً خنده دار است ، که عمدتاً از عملکرد دوپری پیتر سرافینوویچ به عنوان شخصیت عنوان ساخته شده است.

شفاف

نه تنها شفاف یک نمایش باورنکردنی ، اما شاید بهترین دونده در تاریخ تلویزیون باشد (پدر و مادر ترجمان ... آن را دریافت کنید؟). جفری تامبور (به طور کلی تحسین برانگیز (او تاکنون ۱۳ جایزه از ۲۲ نامزد دریافت کرده است.دستگیری توسعه) مورتون پففرمن ، استاد دانشگاه بازنشسته را به تصویر می کشد که تصمیم می گیرد حقیقت خود را به عنوان یک زن تراجنسیتی - مائورا - زندگی کند ، بنابراین خانواده مائورا را وادار به سازگاری با هویت تازه کشف شده پدرشان می کند.

این سریال نگاهی صادقانه و عاطفی به دشواری هایی است که افراد ترنسجمانس در هنگام توجیه هویت خود برای دوستان نزدیک و بیگانگان کامل توجیه می کنند. خالق جیل سولووی الهام بخش است شفاف پس از آنكه پدر خودش به عنوان ترنسجنس ظاهر شد ، احساس اصالت را به شما نشان می دهد كه نمی توانید كمك كنید اما از آن قدردانی كنید درست بعد از اینکه برای یک فصل پنجم تمدید شد ، این سریال به دلیل ادعاهای آزار و اذیت های جنسی متعدد علیه تامبور ، که بعداً از این نمایش اخراج شد ، در لگد سقوط کرد. چهار فصل اول به همراه فینال موسیقیایی با نمایش دراز در آمازون در دسترس است.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین سریال های Amazon Original موجود در حال حاضر (نوامبر 2019)

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما