بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال ۲۰۲۰ – لپ تاپ استوک

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال ۲۰۲۰ – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال ۲۰۲۰

 


هوایی که تنفس می کنید چقدر تمیز است؟ در یک زمان یا دیگری ، خانه شما احتمالاً میزبان ناخواسته آلاینده های میکروکوسمی بوده است. بهترین مانیتورهای کیفیت هوا به طور مداوم انواع محرک ها را در هوا اندازه گیری می کنند ، قرائت ها را ثبت می کنند و حتی برای مبارزه با آفات میکروبی خانه شما به دستگاه تصفیه هوا ضربه می زنند.

دو نوع معمول آلاینده های هوای داخل ، ذرات ریز و ترکیبات آلی فرار (VOC) هستند. ذرات ریز محرک های نامرئی هستند که قطر آنها بیش از ۲٫۵ میکرومتر نیست ، اما می تواند مشکلات جدی برای مبتلایان به بیماری تنفسی ایجاد کند. VOC ها بخارها و گازهای نامرئی هستند که غالباً محصول جانبی سوختن محصولات سوختی مانند اجاق های سوخت بنزین و چوب هستند. در حالی که بهترین دستگاه های تصفیه هوا در بازار برای مقابله با این مواد تحریک کننده نامرئی معجزه می کنند ، اما چیزی که اکثر دستگاه های تصفیه فاقد آن هستند توانایی تعیین و تجزیه و تحلیل آلاینده هایی است که در اطراف خانه شما پرواز می کنند. این وظیفه یک مانیتور کیفیت هوا است.

برای بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال ۲۰۲۰ ، انتخاب کنید.

مانیتور کیفیت هوا Temtop M10

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

M10 با استفاده از ترکیبی از فناوری اندازه گیری لیزر و الگوریتم های متعادل کننده آلاینده ها ، هوای اطراف را برای یافتن ذرات ریز ، HCHO (فرمالدئید) و VOC های تولید شده توسط پاک کننده های خانگی ، رنگ ها و وسایل مختلف سوزاندن سوخت اسکن می کند. هنگامی که M10 مازاد هر نوع آلاینده مضر را تشخیص می دهد ، زنگ هشدار داخلی به صدا در می آید و به شما اطلاع می دهد که زمان شکستن پنجره یا تغییر فیلتر در سیستم HVAC شما فرا رسیده است.

ما در طراحی های قابل حمل و بدون مانع بزرگ عمل می کنیم ، که یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد M10 است. با استفاده از باتری قابل شارژ ۲۲۰۰ میلی آمپری ، مانیتور برای تجزیه و تحلیل آسان گرفتن و حرکت طراحی شده است. هوای داخل منزل ، داخل اتومبیل یا حتی فضای بیرونی منزل را بخوانید. کنتور فقط با یک دکمه پاور مجهز است و M10 با یک بار شارژ تا ۶ ساعت دوام می آورد.

Airthings Wave Plus

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

رادون یک گاز طبیعی بی بو است که البته در سطوح قابل کنترل در بیشتر خانه ها یافت می شود. با این حال ، قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در معرض رادون می تواند منجر به مسائل جدی تنفسی ، از جمله سرطان ریه شود. رادون را نباید ساده گرفت ، و آنجاست که Airthings Wave Plus وارد می شود.

این مانیتور هوشمند از خانه شما فقط برای رادون ، بلکه دما ، رطوبت ، C02 ، VOC و همچنین فشار هوای کلی اسکن عمیق می کند ، دسته ای که هیچ مانیتور دیگری در این لیست قادر به تشخیص آن نیست. هنگامی که Wave روشن شد ، استفاده از آن به همان معنای واقعی کلمه ساده است تکان دادن برای خواندن کیفیت هوا با کد رنگ ، دست خود را در مقابل کنتور قرار دهید. رنگ سبز کاملا خوب است ، زرد هشدار دهنده است و رنگ قرمز به این معنی است که در نزدیکی سطح خطرناکی از رادون یا سایر سموم موجود در هوا وجود دارد. حدوداً یک هفته طول می کشد تا مانیتور با محیط خانه شما سازگار شود.

برنامه Wave (iOS و Android) را بارگیری کنید تا به روزترین قرائت ها را در دستگاه تلفن همراه خود دریافت کنید ، اما توجه داشته باشید که Wave از بلوتوث برای همگام سازی داده ها با تلفن شما و نه Wi-Fi استفاده می کند. این بدان معناست که شما برای جمع آوری آخرین قرائت کیفیت هوا باید در داخل خانه خود باشید (یا بسیار نزدیک به آن).

خانه حوا

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

اگر مینیمالیسم همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، Eve Home بهترین شرط شماست. براق و قابل حمل ، Eve همچنین توسط یکی از قوی ترین باتری های قابل شارژ در لیست ما تأمین می شود. انتظار می رود تا ۶ هفته ها با یک بار شارژ هنگامی که باتری کم است ، فقط هر کابل USB استاندارد را به Eve خود متصل کنید. حتی سیم آیفون قدیمی شما نیز این کار را انجام می دهد.

Eve Home کیفیت هوا ، دما و رطوبت کلی را کنترل می کند و داده های جمع آوری شده خود را در نمودارهای دقیق ساعت ، روز ، هفته ، ماه و سال ذخیره می کند که می توانید از طریق برنامه Eve (iOS و Android) به آنها دسترسی داشته باشید. مانیتور واقعی هوا را در مقیاس ۵ ستاره درجه بندی می کند. نگه داشتن بالای ۳ ستاره چیزی است که می خواهید برای آن عکس بگیرید. و صحبت از Home ، Eve با Apple HomeKit نیز سازگار است. هنگامی که Eve را به خانه هوشمند Apple خود اضافه کردید ، هنگامی که هوای مجاورت بیش از حد آلوده است ، مانیتور می تواند به طور خودکار دستگاه های تصفیه و سایر دستگاه های فیلتر کننده هوا متصل به وب را فعال کند.

مانیتور کیفیت هوای داخل ساختمان Awair Element

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

این فقط یکی از مانیتورهای مورد علاقه ما در خرابی ماست ، فقط بر اساس زیبایی شناسی. ابعاد Awair فقط ۶ اینچ عرض و ۳ اینچ قد دارد که به راحتی می تواند به هر قسمت از خانه یا فضای کار شما اضافه شود.

Element پنج دسته اصلی هوا را ردیابی و گزارش می کند: ذرات ریز ، VOC ها ، دما ، رطوبت و Co2. خوانش های مربوط به هر دسته در مانیتور نمایش داده می شود و در برنامه Awair (iOS و Android) ذخیره می شود ، همراه با نکات و راهنمایی هایی در مورد چگونگی کاهش هوای ضعیف شما. با Alexa و Google Home حتی کنترل بیشتری بر هوای خود اضافه کنید. وقتی آلاینده ها خیلی زیاد می شوند ، Awair می تواند ترموستات ها و دستگاه های تصفیه متصل به وب را برای شروع دوچرخه سواری هوای خانه شما تحریک کند. تنها نقصی که با Element روبرو شده ایم این است که در اولین اتصال مانیتور با Wi-Fi می تواند کمی ریز باشد. با این حال ، این مشکلات شبکه کمی بیشتر از قاعده مستثنی هستند. اگر در هنگام راه اندازی شخصاً با مشکلات Wi-Fi روبرو شدید ، فقط باید مانیتور را از برق بکشید ، دوباره به برق متصل کنید و دوباره اطلاعات شبکه خود را وارد کنید.

Awair Glow C Monitor + Plug Smart

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

برای کسانی که می خواهند به طور کلی از خواندن دیجیتال چشم پوشی کنند ، دیگر به دنبال این نباشید. Awair Glow C یک مانیتور همه در یک دستگاه ، ماشه دستگاه هوشمند و نور شب است که از صفر نمایشگر بهره می برد. فقط Glow C را به هر پریز دیواری متصل کنید ، برنامه Awair را بارگیری کنید و گزارشات کیفیت هوا را در زمان واقعی دریافت کنید.

Glow C برای VOC ها ، دما و رطوبت ردیابی می کند ، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای کسانی که درگیر کاهش ذرات ریز هستند نباشد. اما با کمتر از ۷۰ دلار ، هرگز نگران باتری نخواهید بود ، Glow به طور خودکار هر دستگاه هوایی متصل به پریز هوشمند خود را تأمین می کند و مانیتور حتی می تواند به عنوان یک چراغ شب قدرتمند با طیف وسیعی از رنگ های قابل تنظیم دو برابر شود.

توصیه های سردبیران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین مانیتورهای کیفیت هوا برای سال 2020

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما