بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه ۲۰۲۰ است – لپ تاپ استوک

بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه ۲۰۲۰ است – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه 2020 است

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه ۲۰۲۰ است

 


بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه 2020 است

 - لپ تاپ استوک

در طول یک دهه گذشته ، دستگاه های هوایی هوا آگاهی آشپزهای خانه را منفجر کرده اند. جذابیت سرخ کردن هوا این است که از سرخ کردن عمیق سالم تر و کثیف تر است. با سرخ کردن هوا ، شما معمولاً فقط از یک قاشق یا دو روغن روغن پخت و پز یا چند عدد جوهر اسپری پخت و پز روغن پایه استفاده می کنید. توضیحات محصول با استفاده از ۷۵ تا ۹۰٪ چربی کمتری دارد ، اما کاهش ممکن است حتی بیشتر باشد.

معاملات معاملات سرخ کن هوا را در بازرگانان مهم پیگیری می کنیم و این پست را با بهترین معاملات هواکن به طور مرتب به روز می کنیم. اگر مطمئن نیستید چه نوع سرخ کن هوا را بخرید ، ما در مورد تغییرات در مورد شما صحبت می کنیم تا به شما کمک کند در این پست پایین تر انتخاب کنید. اگر در مورد سرخ کردن هوا و پخت و پز همرفتی (هر دو با هوای گرم طبخ می کنید) تعجب آور نیستید ، ما آن را نیز زیر معاملات قرار می دهیم. شما برای دیدن بهترین معاملات سرخ کن هوا احتمالاً بر روی این پست کلیک کرده اید ، بنابراین در اینجا آنها عبارتند از:

معاملات برتر امروز در مورد سرخ کن های هوا

  • اجاق گاز Chefman TurboFry 3.6 Quart Air Fryer - 40 دلار ، ۲۰ دلار تخفیف
  • پرتاب کننده هوا دیجیتال GoWISE USA GW22731 5.8-QT 8-in-1 - 67 دلار ، ۲۳ دلار تخفیف
  • سرخ کن هوای ۴-۱ در گرداب فوری - ۸۰ دلار ، ۱۲۰ دلار تخفیف
  • دیگ بخار برقی Dash DMAF360GBAQ02 AirCrisp Pro + اجاق گاز - ۸۰ دلار ، ۲۰ دلار تخفیف
  • کوره COSORI Air، Max XL 5.8 Quart، اجاق گاز و اجاق گاز بخاری برقی ۱۷۰۰ واتی - ۱۰۰ دلار ، ۲۰ دلار تخفیف
  • پرنده هوا نینجا - ۱۲۰ دلار ، ۱۰ دلار تخفیف
  • سرخ کن هواوی توستر Convection Cuisinart TOA-60 - 148 دلار ، ۵۱ دلار تخفیف

بهترین معاملات هواکن

چگونه می توانم سرخ کن مناسب هوا را انتخاب کنم؟

با رشد محبوبیت سرخ کن هوا ، انواع مدل های موجود در بازار به حدی رسیده است که انتخاب بهترین مدل برای آشپزخانه شما می تواند گیج کننده باشد. ملاحظات اصلی در خرید دستگاه سرخ کن هوا ، ظرفیت ، کنترل ، ویژگی های سرخ کردن هوا و عملکردهای اضافی آشپزی است.

به طور کلی ، سبدهای سرخ کن هوا پیدا خواهید کرد که از حدود ۳ کوارتز تا ۴ کوارتز است. برای یک نفر مجرد یا یک زن و شوهر یا اگر می خواهید مقداری بال و سیب زمینی سرخ کرده را گرم کنید ، کوچکتر فقط خوب است. اگر قرار است در یک خانواده با سرخ کن هوا ، حتی بعضی اوقات ، غذاها و غذاهای کامل را برای خانواده ای تهیه کنید ، یک مدل بزرگتر بخرید.

سرخ کن های هوا با کنترل دستی معمولاً دو تنظیم دارند: دمای پخت و پز و زمان پخت. تا زمانی که تنظیمات مورد نظر را بشناسید ، شماره گیری ها را به دمای و زمان مناسب برگردانید و بگذارید آن را بپزد. سرخ کن های هوا دیجیتال معمولاً بسیار ساده هستند ، اما از مدل های دستی پیچیده تر هستند. اگر سرخ شده ای که به آن نگاه می کنید کباب شده ، پخت ، جوجه های گوشتی ، دهیدراته ها و سایر موارد را نیز در نظر بگیرید ، احتمالاً یک صفحه کنترل دیجیتالی داشته باشد که اغلب دارای چندین پیش تنظیم برای حالتهای مختلف آشپزی یا انواع مواد غذایی است.

سرخ کن های یک منظوره یک نوع آشپزی را انجام می دهند. اگر قبلاً یک کانتر پر از وسایل دیگر ، از جمله توستر ، اجاق گاز همرفت و شاید یک کوره در محیط داخلی دارید ، یک سرخ کن هوا چند منظوره فقط تکثیر است. اگر از طرف دیگر فضای ضد در آشپزخانه شما دارای حق بیمه است ، یک مدل چند منظوره می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا یک دستگاه می تواند چندین هدف را ارائه دهد. یکی از ویژگی های معمول و مطلوب دستگاه های قابل حمل هوا قابلیت ترد کردن قسمت خارجی مواد غذایی است. به طور معمول ترد شدن آخرین مرحله در فرآیند سرخ کردن هوا است و ممکن است به یک مؤلفه افزودنی جداگانه نیاز داشته باشد. از آنجا که غذاهای سنتی سرخ شده معمولاً دارای خارجی ترد هستند ، یک سرخ کن هوا با عملکرد ترد ، اجاق گاز چند منظوره محسوب نمی شود. این یک سرخ کن کامل هوا است.

همانطور که در بالا دیدید ، شما می توانید از ۵۰ تا ۲۰۰ دلار یا بیشتر برای هواپیماهای هوایی هزینه کنید. مدل های بزرگتر با کنترل های دیجیتالی و عملکردهای مختلف پخت و پز ، هزینه بیشتری نسبت به سرخ کن های هوا کوچکتر با کنترل دستی صرفاً برای زمان و دمای سرخ کردن هوا دارند.

آیا سرخ کردن هوا همان آشپزی همرفت است؟

سرخ کن های هوا در چند سال گذشته بسیار محبوب شده اند و شما تنها در فکر این نیستید که یک فناوری جدید آشپزی است. فناوری اصلی برای سرخ کردن هوا بیش از ۷۰ سال است که در پخت و پز استفاده می شود. این پخت و پز همرفت نام داشت و هنوز هم نامیده می شود. سرخ کن های هوا و اجاق های همرفت هر دو با استفاده از فن ها برای گردش هوای گرم ، مواد غذایی را طبخ می کنند.

در حالی که فن آوری زیرین یکسان است ، پیاده سازی ها ، حداقل در پاکترین حواس آنها متفاوت است. یک سرخ کن ساده هوا معمولاً شبیه استوانه اسکوات است. اجاق های همرفت معمولاً دارای یک شکل مستطیلی با یک درب هستند که در قسمت جلو باز می شود تا یک یا چند سینی قابل جدا شدن را نشان دهد. مواد غذایی پخته شده در یک سرخ کن هوا در پایین یک سبد قابل جابجایی روی یک قفسه قرار می گیرد. شما غذا را روی سینی ها یا قفسه ها قرار می دهید تا در اجاق های همرفت پخته شوند.

اجاق های همرفت به طور کلی از ظرفیت بیشتری نسبت به دستگاه های قابل حمل هوا برخوردار هستند ، بنابراین اجاق ها می توانند همزمان غذای بیشتری را برای پخت و پز نگه دارند. از آنجا که دستگاه های هواگیر مجبور نیستند فضای زیادی با هوای گرم را پر کنند ، سرخ کن ها معمولاً مواد غذایی سریعتر از اجاق گاز همرفت می کنند. غالباً سرخ کن های هوا بلندتر از اجاق های همرفتی هستند که از فن ها برای گردش هوای گرم در اطراف محل پخت و پز استفاده می کنند.

می توانید اجاق گازهای چند منظوره را پیدا کنید که ادعا می کنند هم هواگیر و هم اجاق گاز همرفت هستند. با توجه به اندازه و شکل ، می توانید بگویید که کدام یک از دو تغییر در همان دستگاه ، از نزدیک نزدیک تر است. هر دو شکل غالباً دارای تنظیماتی برای پخت ، پختن ، پخت و پز و آبرسانی مواد غذایی هستند ، اما از نظر قلب ، آنها یک سرخ کن هوا یا اجاق گاز همرفت هستند.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، و این از کارهایی که برای خوانندگان ما انجام می دهیم پشتیبانی می کند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین معاملات سرخ کن هوا برای فوریه 2020 است

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما