بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال ۲۰۲۰ در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است – لپ تاپ استوک

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال ۲۰۲۰ در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال 2020 در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال ۲۰۲۰ در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است

 


وسایل جانبی ضد آشپزخانه چند منظوره Ninja Foodi دارای یک دید مشترک هستند: برای صرفه جویی در وقت و مکان در آشپزخانه در حالی که به آنها در تهیه وعده های غذایی بهتر کمک می کند. هنگام پخت و پز با نینجا فیتی ، می توانید از فناوری که برای پخت و پز نسبتاً سریعتر از بسیاری از وسایل طراحی شده ، انتظار داشته باشید. از آنجا که هر دستگاه Ninja Foodi دارای عملکردهای مختلفی است ، شما همچنین فضای پیشخوان و ذخیره سازی را ذخیره می کنید. سرانجام ، وسایل Foodi به گونه ای طراحی شده اند که به آشپزهای خانگی اعتماد به نفس می دهند تا دستور العمل های جدید و حتی برای ایجاد خاص خود را امتحان کنند.

غذاهای اصلی نینجا فشرده سازهای چند منظوره بودند. متعاقباً ، افزودنیهای بعدی به ترکیب Ninja Foodi ، از جمله Air Fryers ، Foodi Grills ، اجاق گاز Foodi و مخلوط کن Foodi. درست همانطور که Instant Pot از موفقیت اجاق گاز فشار ناشناس خود ، یک ترکیب متنوعی ایجاد کرده است ، Ninja Foodi نیز مارک فراتر از یک چارچوب فناوری پخت و پز واحد را گسترش داده است.

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال 2020 در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است

 - لپ تاپ استوک

ما فروش عمده فروش آنلاین را بر روی وسایل آشپزی چند منظوره Ninja Foodi نظارت می کنیم و این پست را به صورت هفتگی به روز می کنیم تا بهترین پیشنهادات ما را پیدا کنیم. ما همچنین معاملات انتخابی را در مورد لوازم نینجا یک منظوره ، به ویژه مخلوط کن های با کارایی بالا که قبل از خط Foodi بسیاری از برند را به خود جلب کرده است ، شامل می شود.

معاملات برتر امروز

  • اجاق گاز تحت فشار Ninja Foodi TenderCrisp 6.5-Quart، Black OP300 - 179 دلار ، ۵۰ دلار تخفیف
  • اجاق گاز فشار بخار ، بخار پز و فریزر هوا Ninja Foodi OP301 ، فشار / فن آوری فشار TenderCrisp ، ۶٫۵ کوارت - ۲۰۰ دلار ، ۵۰ دلار تخفیف
  • نینجا فوجی دیجیتال ۸ در ۱ ، توستر ، (SP101) - 210 دلار ، ۴۰ دلار تخفیف
  • کباب خانگی ۵-در-۱ Ninja Foodi، IG301A - 250 دلار
  • مخلوط کن سرد و داغ نینجا مواد غذایی - ۱۳۰ دلار ، ۴۰ دلار تخفیف
  • استخراج Ninja Nutrient Single Serve Blender - 69 دلار ، ۷۰ دلار تخفیف
  • نینجا اتوماتیک iQ 1000 وات مخلوط کن ، BL688 - 89 دلار ، ۶۱ دلار تخفیف
  • مخلوط کن سیستم آشپزخانه نینجا مگا (BL770) - 137 دلار ، ۵۳ دلار تخفیف

با یک غذای نینجا روی پیشخوان ، چه چیزی را می پزید؟ دستور العمل های نینجا Foodi

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال 2020 در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است

 - لپ تاپ استوک

هر نوع وسایل آشپزخانه جدید در خانه شما فقط به اندازه ظروف یا غذاهایی که بعد از استفاده از آن روی میز قرار می دهید خوب است. به عنوان مثال ، با استفاده از اجاق گاز فشار چند منظوره ، به عنوان مثال تنظیم یک دستگاه پیشخوان به طور خودکار باعث می شود میان وعده ها و وعده های غذایی خارج از هوا نشوند. برای شروع ، شما باید دستور العمل های لازم را دنبال کنید ، حداقل تا زمانی که با عملکرد دستگاه جدید آشنا نشوید و بدانید که چه کاری می توانید و نمی توانید با آن انجام دهید.

آشپزخانه نینجا در وب سایت خود منابع آشپزی خانگی با وسایل نینجا فیتی را دارد. تحت عنوان "با Foodi خود سرگرم شوید" ، صفحات وب سایت دستور العمل های Ninja Foodi شامل دستور العمل های Kickstarter 101 برای مرغ بو داده ، گیاه کباب شده پانکو با کوینوا ، ماکارونی و پنیر پخته شده و مرغ تریاکی ، کلم بروکلی و برنج است. این چهار دستور العمل شما را با استفاده از مواد غذایی از غذاهای آشنا آشنا می کند.

هنگامی که با اصول نینجا فیتی ، اصول اولیه در آشپزخانه نینجا را پیدا کردید ، ابزار بعدی در آشپزخانه نینجا ، "بیایید آشپزی شویم" ، مجموعه ای از نزدیک به ۲۰۰ دستور العمل با یک ابزار انتخاب است. شما می توانید دستور العمل ها را بر اساس نوع غذا ، فصل (از جمله تعطیلات) ، سبک پخت و پز ، ترجیح رژیم ، غذاها و سطح دشواری فیلتر کنید. در هر دستور العمل عکس هایی از ظرف تمیز شده همراه با زمان های آماده سازی ، زمان پخت و پز و تعداد وعده های غذایی وجود دارد.

وب سایت نینجا آشپزخانه همچنین دارای یک مخزن گسترده تر دستور العمل با صدها دستور العمل برای همه لوازم برند نینجا است ، بنابراین هرگز نباید از ایده های جدید استفاده کنید.

علاوه بر دستور العمل ها ، آشپزخانه Ninja Foodi شامل راهنماهایی با راهنمایی ها و ترفندهای آشپزی و نمودارهایی برای خرد کردن ، بخارپز کردن و پخت و پز تحت فشار است.

سرانجام ، اگر هنوز هم می خواهید به ایده های جدیدی برای ظروف یا وعده های غذایی کمک بیشتری کنید ، وب سایت نینجا مجموعه ای از کتابهای آشپزی رسمی دارای مجوز نینجا را برای هر نوع لوازم نینجا لیست می کند.

به دنبال چیزهای عالی تری هستید؟ اطلاعات بیشتری در صفحه معاملات سررسید ما بیابید.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، و این از کارهایی است که برای خوانندگان ما انجام می دهیم.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین معاملات نینجا فویسی در ژانویه سال 2020 در مورد مولتی کوکرها ، سرخ کن های هوا و کوره ها است

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما