بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل ۲۰۲۰ – لپ تاپ استوک

بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل ۲۰۲۰ – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل 2020

 - لپ تاپ استوک

 

بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل ۲۰۲۰

 


بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل 2020

 - لپ تاپ استوک

بلندگوهای Sonos برخی از بهترین بلندگوهای بی سیم موجود در بازار هستند که به دلیل کیفیت صدای عالی و سهولت استفاده شناخته شده اند. اما پیدا کردن آنها ارزان قیمت می تواند چالش برانگیز باشد: فروش Sonos چندان معمول نیست و حتی با معاملات ، شما هنوز هم به طور معمول مبلغ کمی بیشتر از آنچه که برای بلندگوهای بی سیم رقیب هستید پرداخت می کنید. ما موفق به پیدا کردن معامله Sonos های خارج از کشور ، به ویژه در مورد واحدهای مرمت شده و بسته های بسته شده هستیم و در ازای خرید جداگانه در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

بهترین معاملات امروز سونوس

  • Sonos One SL - سیاه (مرمت شده) - ۱۷۰ دلار (۱۰ دلار تخفیف)
  • Sonos One (Gen 2) با الکسا - Black (Refurbished) - 190 دلار (۱۰ دلار تخفیف)
  • حرکت Sonos با الکسا - مشکی (مرمت شده) - ۳۶۰ دلار (۴۰ دلار تخفیف)
  • بسته نرم افزاری Sonos One (Gen 2) 2-Pack - 380 دلار (۲۰ دلار تخفیف)
  • Sonos PLAY: 5 بسته بلندگو و SUB Subwoofer - 1648 دلار (۴۹ دلار تخفیف)

راهنمای مبتدی برای Sonos

Sonos یک تولید کننده تجهیزات سینمای خانگی است که به دلیل بلندگوهای با کیفیت و دارای فناوری پیشرفته مشهور است. شما فقط می توانید Sonos را برای بلندگوهای مستقل محبوب خود بشناسید ، اما این شرکت دارای یک ترکیب بسیار گسترده تر از این است. این دستگاه تقریباً در مورد هر قطعه ای از تجهیزات سینمای خانگی که می توانید از آنها فکر کنید ، تولید می کند ، از بلندگوها گرفته تا نوارهای صوتی ، تقویت کننده ها ، آداپتورهای مخصوص سیستم های استریوی قدیمی و موارد دیگر.

در زیر ، ما در مورد همه چیزهایی که Sonos ارائه می دهد و آنچه هر دستگاه انجام می دهد صحبت خواهیم کرد ، و همچنین درباره کسانی که فکر می کنیم مناسب ترین آن است. برای آسانتر شدن دنبال کردن ، ما آن را به سه بخش تقسیم می کنیم: بلندگوها ، سینمای خانگی و مؤلفه ها.

بلندگوها

Sonos در حال حاضر چهار اسپیکر را در ترکیب خود ارائه می دهد. ارزان ترین گزینه Sonos One SL است که نسخه ای از بلندگو اصلی آن بدون میکروفون است. اگرچه میکروفون ندارد ، با پشتیبانی AirPlay 2 یا از طریق دستیار Google و Amazon Alexa قابل کنترل است. این دستگاه شامل دو آمپلی فایر دیجیتال Class D ، صدای ری و وووفر میانی است که صدای بلندتری را برای بلندگو در اندازه خود ارائه می دهد. در حالی که Wi-Fi را شامل می شود ، One SL بلوتوث ندارد.

Sonos One از تمام قابلیت های One SL برخوردار است ، با این حال میکروفون را برای کنترل صدا اضافه می کند ، و دستیار Google و Amazon Alexa ساخته می شود.

اگر به دنبال حمل و نقل هستید ، Sonos Move را در نظر بگیرید. بزرگتر از بلندگوهای سری One ، Move دارای یک باتری داخلی است که به شما امکان می دهد از بلندگو در هر کجا استفاده کنید ، یا از طریق باتری (۱۰ ساعت پخش) یا از طریق منبع تغذیه هنگامی که روی شارژر رومیزی خود قرار گرفته است. مانند One ، این دستگاه دارای دو آمپلی فایر دیجیتال Class D ، یک tweeter و woofer میانی است ، اما در صورت عدم دسترسی Wi-Fi ، پشتیبانی بلوتوث را نیز برای استفاده اضافه می کند.

برای بهترین کیفیت صدای ممکن ، به Sonos Play بروید: ۵٫ این اسپیکر شامل شش آمپلی فایر دیجیتال Class D ، سه صدای ری و سه ووفر میانی است که به گونه ای ترتیب داده شده است که صدا را به صورت چپ ، راست و مرکز برای صدای واقعاً غوطه ور هدایت می کند. در حالی که Wi-Fi را شامل می شود ، بلوتوث را شامل نمی شود.

با وجود تمام این بلندگوها ، می توانید دو مورد از آنها را برای صدای استریو واقعی جفت کنید و همه از طریق برنامه Sonos ، AirPlay و Amazon Alexa با استفاده از مهارت Sonos قابل کنترل هستند.

کدام یک را باید بخرید؟ سری Sonos One یک بلندگو Sonos یک سطح عالی است و اگر به الکسا احتیاج ندارید ، می توانید با انتخاب One SL بر روی One ، اندکی صرفه جویی کنید. اگر قصد دارید از اسپیکر خود در بیش از یک مکان استفاده کنید ، گزینه گزینه عالی است. اگر توانایی تهیه آن را دارید ، با توجه به کیفیت صدای قابل توجه آن ، Play: 5 را توصیه می کنیم.

سینمای خانگی

Sonos چهار گزینه مختلف سینمای خانگی را ارائه می دهد که همه آنها را می توان با بلندگوهای فوق جفت کرد تا یک مجموعه تئاتر خانگی ایجاد کند. بلندگو ، پرتو شامل پنج آمپلی فایر دیجیتال کلاس D ، یک صدای ری و چهار ووفر تمام عیار ، همراه با سه رادیاتور منفعل است. برای تقویت پاسخ باس. همچنین برای اتصال به تلویزیون شما هم شامل HDMI ARC و هم آداپتور صوتی نوری است

Sonos Playbar نوار صوتی قابل نصب است و حتی بلندگوهای بیشتری نسبت به خواهر و برادرهای ارزان قیمت خود دارد. درمجموع ، این دستگاه شامل نه آمپلی فایر دیجیتال کلاس D ، سه توییت و شش ووفر میانی است که صدایی با کیفیت و سینمایی مانند سینما را ارائه می دهد. برای استفاده از این مؤلفه با تلویزیون خود به ورودی نوری احتیاج دارید - بنابراین اگر قصد دارید آن را با تلویزیون با سطح بالاتر جفت کنید ، Playbar را خریداری کنید.

پیشنهاد نهایی Sonos در اینجا Sonos Playbase است. Playbase که قصد نشستن در زیر تلویزیون خود را دارید ، یک نیروگاه است. در مجموع ۱۰ درایور بلندگو تقویت شده - شش میانی ، سه توییت و یک ووفر - در اطراف Playbase ترتیب داده شده اند ، اما اضافه شدن ده آمپلی فایر دیجیتال ، Playbase را به یکی از بهترین soundbase های موجود در بازار امروز تبدیل کرده است.

هر یک از این صداهای موسیقی را می توان با بلندگوهایی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم و Sonos Sub ، ساب ووفر بی سیم شرکت ترکیب کرد. اگر به دنبال صدای باس فوق العاده در مجموعه سینمای خانگی خود هستید ، مطمئناً Sub ضروری است. دو آمپلی فایر دیجیتال Class-D برای مطابقت با دو درایور اختصاصی بلندگو تنظیم شده اند و پورت های صوتی دوگانه به منظور بهینه سازی عملکرد Sub بهینه شده اند.

در حالی که مطمئناً می توانید در اینجا چکش بزنید و Playbase و Sub را با Sonos 'Play جفت کنید: ۵ بلندگو حتی Beam و Sub با بلندگوهای One یا One SL صدای برجسته ای را ارائه می دهند. این بستگی دارد که چقدر حاضر هستید هزینه کنید.

اجزاء

علاوه بر بلندگو و اجزای سینمای خانگی ، سونوس قطعات مختلفی را تولید می کند که بسته به برنامه های سینمای خانگی شما انتخاب آنها منطقی است. Sonos Port به شما امکان می دهد استریو یا گیرنده سنتی خود را به سیستم Sonos خود متصل کنید ، در حالی که Sonos Amp شما را قادر می سازد تا بلندگوهای سیمی و سایر مؤلفه های خود را به آن وصل کنید. Sonos Boost یک گزینه عاقلانه است اگر به تقویت Wi-Fi نیاز دارید. برای اطمینان از پخش بدون وقفه.

بیشتر کاربران در تنظیمات Sonos به این مؤلفه ها نیازی ندارند. با این وجود ، اگر شما علاقه مندان به سینمای خانگی با تجهیزات سینمای خانگی از قبل موجود هستید ، ممکن است منطقی باشد که بندر و آمپ را برای اتصال تجهیزات میراث خود به سکوی Sonos در نظر بگیرید. به طور کلی ، قابلیت های Wi-Fi بلندگوهای Sonos بسیار خوب است ، اما در خانه های بزرگ ممکن است Boost برای اطمینان از عملکرد صحیح لازم باشد.

Sonos One در مقابل Sonos One SL

Sonos One و Sonos One SL در مجموعه ویژگی های یکسان هستند و صرفه جویی در یک ویژگی مهم را نیز دارند: میکروفون. در حالیکه می توانید یک میکروفون و همچنین پشتیبانی الکسا را ​​با Sonos One دریافت کنید ، Sonos One SL یک میکروفون را شامل نمی شود. Sonos One SL هنوز هم می تواند از طریق الکسا کنترل شود اما با استفاده از Siri و AirPlay یا یک دستگاه جداگانه Alexa با استفاده از مهارت Sonos Alexa می باشد.

Sonos Beam در مقابل Sonos Playbar

پرتوهای Sonos و Playbar گزینه های نوار صوتی Sonos هستند. پرتو کوچکتر Sonos ارزان تر است و شامل چهار ووفر تمام عیار ، ری و سه رادیاتور منفعل است. Playbar قابل نصب و گرانتر است ، اما شامل نه آمپلی فایر دیجیتال N-Class-D ، سه توییت و شش ووفر میانی است و در کل از کیفیت صدای بهتری برخوردار است.

Sonos Playbar در مقابل Sonos Playbase

در حالی که ما نوار صوتی Playbar را در بالا توصیف کردیم ، Sonos Playbase همان چیزی است که "soundbase" نامیده می شود و در زیر تلویزیون شما قرار دارد. این اسپیکر به مراتب بیشتر از Playbar است - در کل ۱۰ درایور بلندگو تقویت شده - شش میانی ، سه صدای ری و یک woofer بلکه ۱۰ آمپلی فایر دیجیتال نیز دارد و به صدای سینمایی قابل توجه Playbase می دهد.

آیا Sonos به Wi-Fi احتیاج دارد؟

آره. موسیقی از طریق اتصال Wi-Fi به بلندگوهای شما پخش می شود ، بنابراین بدون آن ، نمی توانید به موسیقی گوش دهید مگر اینکه از طریق بلوتوث به بلندگو Sonos خود وصل شوید. اتصال Wi-Fi همچنین به شما امکان می دهد بدون نیاز به بیرون کشیدن تلفن هوشمند خود از بلندگو خود استفاده کنید - خصوصاً مدل هایی که دارای پشتیبانی داخلی الکسا هستند. این دستگاهها مانند هر دستگاه الکسا کار می کنند زیرا می توانید همه چیز را با دستگاه خود کنترل کنید.

آیا Sonos دارای بلوتوث است؟

بله ، در برخی مدل ها در مدلهایی که دارای بلوتوث هستند ، می توانید تلفن هوشمند یا دستگاه موسیقی دیگری که دارای بلوتوث هستند را مستقیماً به بلندگو وصل کنید تا موسیقی پخش شود. این امر به شما امکان می دهد تا حتی اگر هیچ اتصال Wi-Fi در دسترس نباشد از بلندگو استفاده کنید.

آیا بلندگوهای Sonos Ikea با مؤلفه های Sonos کار می کنند؟

آره. خط بلندگو Symfonisk Ikea ، در حالی که محصولی با مارک Ikea است ، دقیقاً مانند یک بلندگو مارک Sonos با هر مؤلفه Sonos کار خواهد کرد. یک نکته مثبت در مورد این بلندگوها این است که آنها ارزان تر از بلندگوهای Sonos هستند. در حالی که کیفیت صدا به اندازه بلندگوهای Sonos چندان مناسب نیست ، ما همچنان از کیفیت صدای آنها تحت تأثیر قرار گرفتیم.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، و این از کارهایی که برای خوانندگان ما انجام می دهیم پشتیبانی می کند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

بهترین معاملات و فروش سونوس برای آوریل 2020

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما