در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند – لپ تاپ استوک

در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند

 - لپ تاپ استوک

 

در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند

 


در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند

 - لپ تاپ استوک

Black Friday 2019 به پایان رسیده است و Cyber ​​Monday نیز به پایان رسیده است ، اما اگر در این معامله دلخواه خود را از دست ندهید یا اینکه کالای خاصی را که مشاهده کرده اید حتی به هیچ وجه به فروش نرسیده است ، باز هم دارید زمان برای به ثمر رساندن بزرگ و صرفه جویی در پول با هفته Cyber ​​۲۰۱۹ ۲۰۱۹ شانس بیشتری برای یافتن معامله های عالی به شما ارائه می دهد. در اینجا ، ما دیدگاههای خود را فقط در معاملات دوشنبه سایبر و هفته سایبر برای همه چیز اپل تنظیم می کنیم.

این بدان معناست که آیفون ها ، ساعتهای Apple ، MacBooks ، AirPods ، iPad و سایر مواردی که نماد نمادین اپل را ورزشی می کنند (و حتی چند اسباب بازی که هدفون ندارند ، مانند هدفون Beats). این معاملات Cyber ​​Monday و Cyber ​​Week تقریباً همه آنها به صورت آنلاین خواهد بود ، اما بد نیست که اکنون برخی از لباسهای شلوار را سرلوحه کار خود قرار دهید و خودتان را به مغازه ها بزنید. روی آن هنوز در قفسه ها منتظر است.

معاملات سیب سایبر دوشنبه ۲۰۱۹

برخلاف غول های ویندوز رایانه های شخصی مانند Dell ، HP و Lenovo ، اپل به دلیل فروش سالانه در وب سایت خود شناخته نمی شود. در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ ، اپل واقعاً هیچ فروش ویژه سایبری دوشنبه در فروشگاه اینترنتی خود را به هیچ وجه انجام نداد ، در عوض تصمیم گرفت کارت های هدیه Apple Store را با خریدهای انتخابی بریزد - و مطمئناً به اندازه کافی ، دقیقاً همان کاری است که امسال انجام دادند. ما ترجیح می دهیم که خودمان معاملات داشته باشیم ، اما اگر از قبل اپل چیزی سفارش داده اید ، پس گرفتن یک هدیه کوچک جایزه با دستگاه جدید خود دشوار است که شکایت کنید ، اگرچه این پیشنهاد فقط از طریق Cyber ​​Monday ادامه یافت.

این بدان معنی است که برای هفته سایبر (و واقعاً کل فصل خرید تعطیلات ۲۰۱۹) ، ما افق های خود را گسترش می دهیم و بهترین معاملات اپل سایبر دوشنبه را از همه فروشگاه های بزرگ جعبه در یک مکان جمع آوری می کنیم - درست در همین صفحه. ما عمدتاً در مورد megastores نظیر Amazon ، Walmart ، Best Buy ، Target و B&H صحبت می کنیم ، بنابراین اگر در یافتن بهترین معاملات دوشنبه و سایبر هفته سایبر جدی هستید ، جدی است ، پس توجه دقیق به این خرده فروشان ضروری خواهد بود. دستکاری این ممکن است مانند یک دردسر به نظر برسد ، اما می توانید به سادگی با نشانه گذاری در این صفحه و چک کردن اغلب اوقات ، به عنوان دائمی معاملات جدید به آن بپردازید.

همچنین حتماً به معاملات به روز و مورد علاقه ما در آیفون ، آیپد ، اپل ساعت ، و مک بوک نگاهی بیندازید و می توانید حتی در این صفحه می توانید معامله های فنی تر ، فروش تعطیلات و اخبار هفته سایبر را نیز در صفحه معاملات پیشنهادی ما بیابید.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید حتماً بررسی کنید که هنوز هم آنها وجود دارند.

روندهای دیجیتال ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشند ، و این از کارهایی که برای خوانندگان ما انجام می دهیم پشتیبانی می کند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

در اینجا بهترین معاملات گسترده جمعه سیاه اپل است که هنوز هم در دسترس هستند

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما