سامسونگ ۳۲GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: ۱۶۸ دلار – لپ تاپ استوک

سامسونگ ۳۲GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: ۱۶۸ دلار – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

سامسونگ 32GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: 168 دلار

 - لپ تاپ استوک

 

سامسونگ ۳۲GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: ۱۶۸ دلار

 


با توجه به سامسونگ ۳۲ گیگابایت حافظه های غیرفعال شده و در دسترس بودن آنها از زمان معرفی ما در سال گذشته، سهام شروع به فیلتر کردن به کانال های خرده فروشی ایالات متحده مانند SuperBizz، AVA Direct و دیگران از جمله Flexx International در انگلستان کرده است.

۳۲ گیگابایت حافظه UDIMM سامسونگ دارای دو هسته ای DDR4-2666 با ولتاژ عملیاتی ۱٫۲ ولت می باشد. در حالی که یک زمان کامل در زمان تأخیر در صفحات محصول خرده فروش مشخص نشده است و یا از صفحه محصول رسمی موجود نیست، ما می دانیم که M378A4G43MB1-CTD 2666 در CL19 کار می کند.

سامسونگ 32GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: 168 دلار

 - لپ تاپ استوک

در سامسونگ M378A4G43MB1-CTD 2666 32 گیگابایت حافظه، سامسونگ از IC های کلاس ۱۰NM خود برای بهره وری انرژی بهتر از سایر ماژول های همان ظرفیت استفاده می کند. این ماژول ها به دو ستون از هشت عدد IC متصل می شوند. بر خلاف ۳۲ گیگابایت UDIMM دیگر، اینها ECC را پشتیبانی نمیکنند و برای دسکتاپ طراحی شدهاند، نه محیطهای سرور یا سازمانی.

در حالی که در Computex 2019، ما تعدادی از OEM های کوچک را نشان دادیم که سامسونگ ۳۲ گیگابایتی را نمایش می دادند، اما ماژول های ۳۲ گیگابایتی DRAM روی صفحه نمایش برای استفاده از ICAS Micron به آسانی از جمله Adata استفاده می کردند. این نشان دهنده یک تغییر از سال گذشته است که در آن همه بحث در اطراف سامسونگ با توجه به تولید کنندگان مادربرد مختلف از جمله ASUS اضافه شده پشتیبانی از ۳۲GB UDIMM سامسونگ در سراسر مادربردهای Z390 خود را متمرکز شده است.

در دسترس بودن سامسونگ ۳۲ گیگابایتی DDR4-2666 UDIMM سامسونگ شایع است، اما قیمت گذاری آن تا حدی با SuperBizz همخوانی دارد که لیست آنها برای ۱۵۶ دلار، هرچند بدون سهام، و AVA Direct برای ۱۶۸٫۲۷ دلار است، اما به نظر می رسد مقدار زیادی در اطراف وجود دارد. در بریتانیا، Flexx International آنها را برای مبلغ شاهزاده خانم ۱۸۰ پوند نام برد.

خواندن مرتبط

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

سامسونگ 32GB DDR4-2666 حافظه غیر ECC در خرده فروشی: 168 دلار

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما