فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست – لپ تاپ استوک

فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست

 - لپ تاپ استوک

 

فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست

 


فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست

 - لپ تاپ استوک

به عنوان مدل ۲۰۲۰، بخش با عملکرد بالا M BMW نیاز به تعادل عملکرد و برق. این یک نظم بلند است؛ i8 راه را راه میاندازد، اما M معتقد است که می تواند پیشرفت های اخیر و آینده در تکنولوژی برق را در اختیار بگیرد تا خودرویی را پاکیزه تر و پررنگ تر از هر چیزی که امروز تولید می کند. مفهوم M بعدی که در BMW در مونیخ آلمان برگزار شد، نشان می دهد که آینده چه چیزی را نشان می دهد.

مضمون و مفهوم آینده، مفهوم Vision M بعدی، قسمت جلو سنتی و نسبت طولانی عقب یک supercar mid-engined را می پوشاند. این فورا به عنوان یک عضو خانواده BMW در هنگام مشاهده از جلو به رسمیت شناخته شده با توجه به gril کلی کلیه الهام گرفته از مصرف هوای توربو، اما چراغ های LED ناز آن نگاهی نزدیک به اینده، تقریبا روباتیک. پس از آن، نشانهای roundel که در هر دو طرف فاشیا قرار دارد، یک لینک بصری بین جدیدترین خودرو مفهومی شرکت و M1، یکی از مشهورترین مدلهای گذشته بین سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۸۱ ایجاد می کند.

با این حال، یکپارچهسازی با سیستمعامل نیست. این کاملا آوانگارد است. آدریان ون Hooydonk، مدیر طراحی BMW، به Trend دیجیتال گفت: M Next، کروم را تمیز نمی کند، زیرا تیمش تصور می کند که در ماشین عملکردی لازم نیست. او توضیح داد: "با ترک بسیاری از چیزها، جزئیات بسیار مهمتر می شود."

چشم انداز M بعدی خود را به طور خودکار قفل می کند به محض اینکه فناوری تشخیص چهره حضور راننده را تشخیص می دهد. درب های گیلوینگ خود را با لمس یک دکمه باز می کنند، نشان می دهد که یک مینیمالیستی، راننده متمرکز داخلی ساخته شده با ترکیب غیر معمول از مواد مانند الیاف مصنوعی و تیتانیوم آنودایز. BMW توضیح داد که عمدا به عنوان چرم کم مصرف ممکن است استفاده شود.

با این حال، مینیمالیست معنی اصلی ندارد. لغزش در داخل احساس می کند مانند گرفتن یک صندلی در جت جنگنده. BMW قرار داده است آنچه را که آن را صفحه نمایش منحنی شیشه ای درست در خط چشم راننده تماس می دهد. آن را در اطراف فرمان مستطیلی مانند یک بیننده گسترش می دهد تا اطالعات مربوط به ماشین مربوط به اطراف آن را نمایش دهد. صفحه نمایش منحنی شیشه جایگزین خوشه ابزار می شود. اطلاعات نیز در صفحه نمایش پیشرفته واقعیت افزوده نشان داده شده است.

در حالی که BMW مقدار قابل توجهی سرمایه گذاری در تکنولوژی الکتریکی را سرمایه گذاری می کند، مفهوم Vision M بعدی بیانگر این است که موتور بنزینی برای چندین دهه به طور کامل نخواهد رفت. این موتور قدرتمند هیبریدی پلاگین بنزینی است که از یک موتور چهار سیلندر توربو شارژر و دو موتور الکتریکی ساخته شده است. این سیستم ۶۰۰ اسب بخار را به چهار چرخ می دهد که به اندازه کافی برای سرعت سه ثانیه ای از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت و سرعت بالای ۱۸۶ مگاپیکسل در ساعت است. متناوبا، M بعد می تواند به تنهایی برای حدود ۶۲ مایل مسافرت کند. طبق گفته BMW، این بهترین از هر دو جهان است.

موتور الکتریکی که جلو محور جلو را به حرکت می آید از iX3، به طوری که واحد برای تولید هدایت می شود. Klaus Fröhlich، مهندس ارشد BMW، به Digital Trends می گوید که تیمش بسیاری از درس هایی که از پروژه i8 گرفته شده، به M Next رفته است. به عنوان مثال، سیستم چرخ دنده تمام چرخ ها، نیاز به درایو شفت را از بین می برد، و ساخت ساختار فیبر کربنی وزن را در چک نگه می دارد. همه گفته اند که این مفهوم بسیار واقعی است که ممکن است در نگاه اول ظاهر شود.

با این حال، رسما، مفهوم BMW Vision M بعدی تنها یک مطالعه طراحی است. با توجه به ون Hooydonk، این نگاه اجمالی به آینده رانندگی ورزشی را فراهم می کند. همه مدیران ما به ما گفته اند که شانس خوبی برای انتقال آن به یک مدل تولید وجود دارد.

"کار ما این بود که مردم را در خواب ببینیم و آنها را بخواهیم. اگر ما کار خود را به خوبی انجام دهیم، یک روز ما می توانیم آن رویا را برآورده کنیم، "ون Hooydonk با لبخند گفت. وی افزود: "فناوری تغییر خواهد کرد، آن همواره وجود دارد، اما لازم نیست به معنای پایان احساسات پشت چرخ باشد."

Fröhlich نظرات خود را بدون تایید M بعدی ادامه در حال حاضر در راه خود را به تولید. در یک سطح ثانویه اما پایدار تر، او به Digital Trends می گوید که برق را به عنوان تکامل بعدی برای M می بیند، که ماموریت آن ساخت اتومبیل هایی است که "مانند جهنم" می شوند. این پیام با صدای بلند از طریق دفتر مرکزی BMW پس از انتشار M Next این است که این شرکت عملکرد را پشت سر نمی گذارد، چون خودروی الکتریکی خود را تهاجمی می کند.

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

فکر می کنید هیبرید نمی تواند ورزشی باشد؟ چشم انداز BMW در اینجا برای اثبات اشتباه شماست

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما