ماتروکس توسط بنیان گذار خریداری شده است – لپ تاپ استوک

ماتروکس توسط بنیان گذار خریداری شده است – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

ماتروکس توسط بنیان گذار خریداری شده است

 - لپ تاپ استوک

 

ماتروکس توسط بنیان گذار خریداری شده است

 


روز دوشنبه ماتروكس اعلام كرد كه لورن تروتیه ، بنیانگذار ماتروكس ، ۱۰۰ درصد از مالکیت گروه گروه های ماتروكس را به دست آورده است كه شامل سه بخش می شود: Matrox Imaging ، Matrox Graphics و Matrox Video.

ماتروكس كه در سال ۱۹۷۶ توسط لورن تروتیه و برانكو ماتیچ تأسیس شده است ، ممکن است این روزها نام بزرگی در بین رایانه های شخصی نباشد ، زیرا سالهاست كه این شركت GPU خود را منتشر كرده و در واقع بازار كارت های گرافیك مصرفی را ترك می كند. در روز گذشته ، کارتهای گرافیکی Matrox's Parhelia و Millennium G400 / G450 / G550 کیفیت تصویر برتر ۲D (چیزی که در دوران CRT به گذشته بسیار مهم بود) ارائه دادند ، اما نتوانستند در بازی های سه بعدی عملکرد رقابتی ارائه دهند. این شکست باعث شد تا این شرکت بازار کارت های گرافیک مصرف کننده را ترک کند و به جای آن روی بازارهای طاقچه تمرکز کند. در سال ۲۰۱۴ ، Matrox رسماً طراحی IP پردازنده گرافیکی خود را متوقف کرد و از آن زمان تاکنون از GPU Radeon AMD با نرم افزار مشهور آن استفاده کرده است.

در حقیقت ، وقتی صحبت از کارتهای گرافیکی چند صفحه ای و راه حل های گرافیکی دیگر برای اهداف مختلف و همچنین راه حل های خاص طاقچه برای برنامه های ویدئویی و تصویربرداری می شود ، Matrox پیشنهادات نسبتاً منحصر به فردی دارد. ماتروكس با ارائه خدمات هوافضا ، پخش ، مالي ، سينما گرايي ، علامت هاي ديجيتال و ساير صنايع ، حاشيه سود خوبي را به دست مي آورد.

سخت است بگوییم که تغییر مالکیت چه تاثیری بر توسعه محصول و نقشه راه ماتروکس خواهد گذاشت ، اما معمولاً چنین تغییراتی شرکت ها را بر روی محصولات اصلی خود متمرکز می کنند که این امر باعث رشد می شود.

از آنجا که ماتروکس همیشه یک شرکت خصوصی بوده است ، شرایط مالی این معامله فاش نشده است.

این همان چیزی است که لورن تروتیه برای گفتن داشت:

این مرحله بعدی بیانگر یک تعهد تجدید پذیر به مشتریان ، تأمین کنندگان و شرکای تجاری ما و همچنین ۷۰۰ کارمند اختصاصی ما در سراسر جهان است. در ماتروکس ، فرهنگ ما با اشتیاق ما به نوآوری فناوری و توسعه محصول تعریف می شود. ما بالاترین میزان مسئولیت شرکت را نسبت به کیفیت تولید و استانداردهای صنعت حفظ می کنیم. من به موفقیت های ما در طول تاریخ ۴۰ ساله به علاوه افتخار می کنم و می خواهم از بنیانگذار من بخاطر کمک های وی تشکر کنم. "

او اضافه کرد:

وی گفت: "من مشتاقانه منتظر قهرمان شدن در یک فرهنگ شرکتی هستم که با روش های کسب و کار آینده نگر ، شفافیت و کار گروهی تعریف شده است. من از هدایت این سازمان بزرگ به عنوان برنامه های رشد استفاده می کنم. ماتروکس داستان موفقیت آمیز کانادا است. ما این موفقیت و چشم انداز روشن را مدیون افراد با استعداد و فداکار در تمام سطوح این سازمان هستیم. "

خواندن مرتبط:

منبع: ماتروکس

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

ماتروکس توسط بنیان گذار خریداری شده است

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما