مارول برای به دست آوردن نیمه هادی Avera از GlobalFoundries – لپ تاپ استوک

مارول برای به دست آوردن نیمه هادی Avera از GlobalFoundries – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

مارول برای به دست آوردن نیمه هادی Avera از GlobalFoundries

 - لپ تاپ استوک

 

مارول برای به دست آوردن نیمه هادی Avera از GlobalFoundries

 


Marvel روز دوشنبه اعلام کرد که قرارداد خرید Avera Semiconductor از GlobalFoundries را در اختیار داشته است. این تسهیلات، توانایی طراحی چیپهای اضافی را به Marvell خواهد داد و این امکان را برای توسعه دامنه وسیعی از محصولات فراهم می کند. به طور خاص، این شرکت می گوید که این پیاده سازی به تقویت موقعیت آن به عنوان یکی از پیشگامان راه حل های نیمه هادی زیرساخت کمک خواهد کرد. در همین حال معامله نیز مارول را با قرارداد عرضه وفیلم با GlobalFoundries امضا می کند.

GlobalFoundries از بخش راهکارهای ASIC (که از آیبیام دریافت کرد) را در ماه نوامبر ۲۰۱۸ به Avera Semiconductor منحرف کرد. واحد تجاری به طراحان چیپ کمک می کند تا نیمه سفارشی از تراشه های کامل سفارشی را توسعه دهند. Avera در حدود ۸۰۰ مهندس کار می کند و مجموعه ای جامع از پروتکل سیلیکون اثبات شده IP دارد، از جمله هسته های بازو، SRAM های بهینه سازی شده با عملکرد و تراکم، TCAM های جاسازی شده، SerDes سریع، رابط های کاربری و دیگر IP های مفید. به طور خاص، Avera تجربه طراحی در زمینه هایی مانند آنالوگ و سیگنال مخلوط و SoC ها را برای سوئیچ ها، روتر ها و سایر دستگاه ها دارد. در حال حاضر، Avera درحال توسعه چندین پروژه برای پایگاه داده نسل بعدی است.

Marvel خواهد GlobalFoundries 650 میلیون دلار به صورت نقدی در پایان (پایان سال مالی سال ۲۰۲۰ مارول) به علاوه ۹۰ میلیون دلار اضافی در صورت نقد کردن اگر شرایط خاص کسب و کار در ۱۵ ماه آینده راضی باشد. این قراردادها شامل تحویل پایگاه های درآمد Avera، طراحی استراتژیک با سازندگان زیرساخت های زیرساخت و قرارداد عرضه وفیلمی بین GlobalFoundries و Marvel است.

از آنجا که Avera به طور انحصاری با مشتریان GlobalFoundries کار می کرد، اکثریت بلوک های IP آن برای فن آوری های فرایند GlobalFoundries طراحی شده بود. بنابراين مارول با امضای قرارداد عرضه بلندمدت با GlobalFoundries برای هر دو شرکت حساس است، زیرا مارول قصد دارد ظرفیت GlobalFoundries را به نحوی استفاده کند.

Marvel امیدوار است علاوه بر مهندسان Avera و آی. آی.پی.تی (ASIC) های سفارشی که با هدف قرار دادن ایستگاه های پایه در بازار (در میان بازارهای دیگر) قرار دارند، تاثیر مثبتی بر درآمد و سودآوری آنها داشته باشد.

به طور کلی، بازاریابی از کسب و کار خود Avera بخشی از تغییر شکل بزرگ GlobalFoundries است. همانطور که شرکت متوقف ساختن گره های پیشرفته پیشرفته (۷nm +) و متوقف کردن به تکنولوژی های فرایند ویژه، مشتری و نیازهای کسب و کار نیز تغییر می کند.

خواندن مرتبط:

منبع: مارول

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

مارول برای به دست آوردن نیمه هادی Avera از GlobalFoundries

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما