نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است – لپ تاپ استوک

نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است

 - لپ تاپ استوک

 

نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است

 


نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است

 - لپ تاپ استوک

سرویس اشتراک مبتنی بر برنامه و پورشه ، مانند Netflix ، به آرامی از مرحله پروژه آزمایشی خارج می شود. از ماه آگوست ، این سرویس در سه شهر آمریکایی دیگر و یکی در کانادا ارائه می شود.

برنامه گذرنامه پورشه در سال ۲۰۱۷ در آتلانتا ، که دفتر مرکزی آمریکا در آن واقع شده است ، آغاز شد. اکنون در لاس وگاس ، ققنوس ، سن دیگو و تورنتو نیز موجود است. به گزارش اخبار خودرو ، و به دلیل اینکه نوید بازارها را دارند ، مدیران این شهرها را بر اساس حمایت قبلی خود از این برند انتخاب کردند. این سرویس به عنوان راهی برای پول درآوردن پیش بینی نشده است. این در درجه اول یک خیابان جدید است که خودروساز می تواند برای دستیابی به مشتریان اضافی ، از جمله خریداران جوان تر ، و رانندگان که قبلاً هرگز متعلق به پورشه نبوده است ، انجام دهد.

در حالی که مراقبت توسط ولوو به یک اجاره نامه همه جانبه نزدیکتر است ، پورشه پاسپورت مانند Netflix است به این معنا که رانندگان هزینه دسترسی ماهانه ای را برای دسترسی به ناوگان اتومبیل هایی که می توانند از آن استفاده کنند ، پرداخت می کنند. به ترتیب دو ردیف وجود دارد که از آنها به ترتیب Launch و Accelerate استفاده می شود. اولین مورد دسترسی اعضای را به مدلهای Cayman، Cayman S، Boxster، Boxster S، Macan، Macan S، Cayenne و Panamera می دهد. مورد دوم شامل کلیه نامهای ذکر شده به علاوه ۹۱۱ ، ۹۱۱ S ، ۹۱۱ ۴S ، ۹۱۱ Cabriolet ، ۹۱۱ S Cabriolet ، Panamera 4S ، Macan GTS ، Cayman GTS ، Boxster GTS و Cayenne S. می باشد. اخبار اتومبیل آموخته است که شروع به چرخش به نمایشگاه ها می کند.

مشترکان فارغ از اینکه در چه سطحی را انتخاب کنند ، باید هزینه ثبت نام یکبار و ۵۹۵ دلاری را بپردازند. هزینه راه اندازی ۲۱۰۰ دلار در هر ماه قبل از مالیات است ، در حالی که Accelerate در هر ماه ۳،۱۰۰ دلار قیمت دارد - هر دو که اکنون در شهرهای بیشتری هستند ۱۰۰ دلار گرانتر هستند. آمار ذکر شده شامل کمک هزینه ماهیانه ۲۰۰۰ مایل می باشد که در صورت عدم استفاده از آن ، ماه دیگر به آن اضافه می شود ، مبادله نامحدود خودرو ، بیمه و نگهداری آنها می باشد ، اما رانندگان باید هزینه سوخت خود را بپردازند.

پورشه پاسپورت حتی با داشتن پردازنده قدرت نیز گران تر از لیزینگ است ، اما این شرکت اظهار داشت که این برنامه را به عنوان جایگزین اجاره نامه طراحی نکرده است. درعوض ، این برای رانندگان است که وسایل و تمایل به پرداخت مبلغی را برای مبلغ بی سابقه ای از آزادی دارند. آنها می توانند در طول هفته در Panamera کار کنند ، روز شنبه را به ۹۱۱ تعویض کنند و یکشنبه یک کراین را برای خانواده خود دریافت کنند و بدون اینکه صاحب سه اتومبیل باشند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

نتفلیکس دنیای پورشه اکنون در چهار شهر دیگر موجود است

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما