نحوه تثبیت تنظیمات اکولایزر برای صدا کامل – لپ تاپ استوک

نحوه تثبیت تنظیمات اکولایزر برای صدا کامل – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

https://stoky.ir/wp-content/uploads/2016/06/bn7b.png

 

نحوه تثبیت تنظیمات اکولایزر برای صدا کامل

 


eq توضیح دهید که چگونه برای تبلت اکولایزر خود برای صدای عالی کار کنید

همه ما تولید کننده های موسیقی، مهندسان و هنرمندان ضبط شده در اطراف صفحه های مخلوط کردن را در اختیار ما قرار دادیم، تنظیمات نور و لغزنده را برای رسیدن به صدای دقیقی که بعد از آن می بینیم، مشاهده می کنیم اما تنظیم دقیق آن به استودیو ضبط منحصر به فرد نیست. در گذشته، اکولایزر (EQ) با استفاده از اشکال گرافیکی جزئي تنظیم شده بود، اما امروزه همه اینها به صورت دیجیتالی انجام می شود.

تنظیمات EQ هم اکنون می توانید در همه چیز از گوشی ها تا سخنرانان بی سیم و حتی سرویس های جریان مانند Spotify پیدا کنید. متاسفانه، درک اینکه چگونه EQ کار می کند و استفاده از آن به درستی، یک مفهوم بسیار ناپایدار است، و تنظیمات دیجیتال می تواند به عنوان سطوح لغزنده های فیزیکی همانند تهدید کننده یا گیج کننده باشد.

اکولایزرها قدرت مجاز صدا را در نوک انگشتان خود قرار می دهند، و همانطور که می گویند، با قدرت بزرگ مسئولیت بزرگی می شود. و در حالی که یک EQ یک ابرقدرت نیست، می تواند شما را به صدائی که از دنده شما می خواهید نزدیک تر کند ... اگر شما می دانید که چه کاری انجام می دهید در اینجا راهنمای بالا به پایین EQ است.

چرا میخواهم از EQ استفاده کنم؟

تولید کنندگان الکترونیک ایده های خود را در مورد آنچه یک قطعه دنده باید به نظر می رسد، اما EQ به شما اجازه می دهد که شما می گویند. همچنین، ما همیشه به موسیقی در محیط های ایده آل گوش نمی دهیم. بسیاری از ما در حالی که رفت و آمد و یا ورزش، گوش دادن به موسیقی، که در آن شکل اتاق و یا سر و صدای محیط هر ممکن است اثر تند و زننده در مورد نحوه موسیقی ما موسیقی است. یک EQ می تواند کمک کند.

شاید شما یک هدفون دارای باس سنگین داشته باشید که نیاز به کم کردن صدا دارید. یا شاید شما به بسیاری از EDM گوش می دهید، اما سه برابر شدن بسیار شدید است و باید به عقب بر گردیم. این که آیا شما به دنبال پانچ بیشتر، صدای گرمتر و یا باس است که درون خود را تکان می دهد، EQ می تواند به شما کمک کند که در صدای مناسب برای شما مناسب باشد.

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

https://stoky.ir/wp-content/uploads/2016/06/bn-2.png

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما