نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ ۳ ژوئیه – لپ تاپ استوک

نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ ۳ ژوئیه – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ 3 ژوئیه

 - لپ تاپ استوک

 

نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ ۳ ژوئیه

 


روندهای دیجیتال ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندها در سایت ما کمیسیون کسب کنند.

از سال ۲۰۱۵ ، به ثمر رساندن بلیط برای موزیکال محبوب محبوب برادوی لین-مانوئل میراندا همیلتون فقط کوتاه از غیر ممکن بوده است. خوشبختانه ، شما به زودی می توانید موسیقی کامل را از راحتی در خانه خود پخش کنید. فیلم آینده - که قرار است در تاریخ ۳ ژوئیه به صورت آنلاین منتشر شود - یک ضبط مستقیم از موسیقی اصلی است. نمایش نماد توسط میراندا به عنوان یکی از بنیانگذاران کشور ما نوشته شده است: الکساندر هامیلتون. این داستان زندگی و حرفه سیاسی هامیلتون را دنبال می کند ، با آهنگ های جذاب که از موسیقی هیپ هاپ ، R&B ، موسیقی پاپ و روح استفاده می شود. موزیکال باید تماشا کند و به یک کلاسیک فرقه امروزی تبدیل شده است که نمی خواهید آن را فراموش کنید ، بنابراین نحوه تماشای این مقاله آمده است همیلتون وقتی که اولین بصورت آنلاین است.

کارگردانی شده توسط: توماس کای
قالب: لین-مانوئل میراندا ، فیلیپا سو ، لسلی اود جونیور ، رنه الیز گلدسببری ، کریستوفر جکسون ، دیوید دیگز
زمان اجرا: ۱۶۰ دقیقه

نحوه تماشای همیلتون به صورت آنلاین در ایالات متحده.

نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ 3 ژوئیه

 - لپ تاپ استوک

موزیکال hit فقط برای پخش در دسترس است دیزنی + در تاریخ ۳ ژوئیه متأسفانه ، سرویس جریان به محض ثبت نام برای یک حساب کاربری آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. در عوض ، برای دستیابی به همیلتون و عناوین محبوب دیگر در کتابخانه جریان ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و ۷ دلار برای برنامه اشتراک ماهانه پرداخت کنید. از طرف دیگر ، اگر می دانید که می خواهید در دراز مدت روی پلتفرم سرمایه گذاری کنید ، می توانید برای برنامه اشتراک سالانه مبلغی یکبار پرداخت کنید که سالانه ۷۰ دلار است. در هر صورت ، پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، همیلتون برای پخش در دیزنی + از ۳ ژوئیه در دسترس خواهد بود.

همیلتون قبل از اینکه والت دیزنی استودیو ناگزیر از ۷۵ میلیون دلار حقوق توزیع را بدست آورد ، جنگ پیشنهاداتی در بین استودیوهای بزرگ هالیوود به وجود آورد. در ابتدا ، نسخه فیلم این موزیکال قرار بود در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ به صورت تئاتری اکران شود. با این حال ، با همه گیر جهانی COVID-19 همچنان در ایالات متحده آمریکا در حال افزایش است ، دیزنی و میراندا تصمیم گرفتند که پردرآمد را تا ۳ ژوئیه تغییر دهند و آن را تغییر دهند. روی پلت فرم دیجیتال دیزنی + منتشر شوید.

این فیلم از سه اجرای جداگانه ساخته شده است همیلتون در ژانویه سال ۲۰۱۶ در تئاتر ریچارد راجرز در نیویورک سیتی برگزار شد و تقریباً تمام اعضای اصلی بازیگران برادوی را شامل می شود. هرچند که آنقدر جادویی نخواهد بود که دیدن موزیکال آرزو را به طور زنده روی صحنه ببینید ، چه موقع همیلتون سرانجام در تاریخ ۳ ژوئیه بر روی دیزنی + افتاد ، مطمئناً ماههای آینده گله ای از بینندگان آماده پخش بازی (و پخش مجدد) در این فیلم وجود خواهد داشت.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، این کار از کارهایی که برای خوانندگان ما انجام می دهیم پشتیبانی می کند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

نحوه تماشای آنلاین همیلتون به صورت آنلاین: موزیکال تحسین شده منتقل شده در تاریخ 3 ژوئیه

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما