نحوه نصب قلم ها در ویندوز ۱۰ – لپ تاپ استوک

نحوه نصب قلم ها در ویندوز ۱۰ – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

 - لپ تاپ استوک

 

نحوه نصب قلم ها در ویندوز ۱۰

 


بعضی اوقات فونت های پیش فرض ارائه شده در آخرین نسخه ویندوز ۱۰ فقط آن را برش نمی دهند. شاید برای ارائه پاورپوینت بعدی یا پروژه طراحی گرافیک مورد نیاز خود کمی جالب تر باشید.

خوشبختانه هزاران قلم وجود دارد که می توانید آنها را بارگیری کنید (مادامی که فقط برای استفاده شخصی باشند) و نصب آنها نمی تواند ساده تر باشد. در این راهنما ، ما نحوه نصب قلم ها در ویندوز ۱۰ را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد.

برای مرور نحوه نصب قلم ها به طور اختصاصی برای Adobe Photoshop ، ما نیز راهنمایی ای برای آن داریم.

نحوه نصب قلم ها از طریق فروشگاه مایکروسافت

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

 - لپ تاپ استوک

ساده ترین روش نصب فونت ها عبور از طریق فروشگاه مایکروسافت است. تنها چیزی که طول می کشد چند کلیک ساده است.

مرحله ۱: می توانید با باز کردن ویندوز ۱۰ این کار را انجام دهید تنظیماتبا کلیک روی شخصی، و سپس کلیک کردن بر روی قلم ها برگه

سپس پیوندی را مشاهده خواهید کرد فونت های بیشتری را در فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید. بر روی آن کلیک کنید ، و سپس قلم خود را ، دقیقاً مانند یک برنامه ، بارگیری کنید تا به طور خودکار در تنظیمات نصب شود.

به عنوان یک گزینه جایگزین ، شما همچنین می توانید یک فونت را از وب سایت مورد نظر خود بارگیری کنید و آن را نصب کنید. مراحل ۲ و ۳ در مورد نحوه نصب قلمها از خارج از فروشگاه مایکروسافت بیشتر صحبت خواهد کرد.

گام ۲: پس از بارگیری ، ممکن است قلم در یک پرونده فشرده بسته شود. اگر فشرده سازی فایل را لمس کنید ، با کلیک راست بر روی پرونده ، را انتخاب کنید همه را بیرون بیاور، و سپس دستورالعمل ها را برای قرار دادن فونت در پوشه مورد نظر خود دنبال کنید.

مرحله ۳: پس از استخراج (یا دستیابی به پرونده در مقصد بارگیری آن) ، بر روی فایل راست کلیک کرده و را انتخاب کنید نصب. خودشه!

نحوه نصب فونت ها با استفاده از drag and drop

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

اگر ترجیح می دهید کارها را به صورت دستی انجام دهید ، می توانید از روش کشیدن و رها کردن مدرسه قدیمی استفاده کنید که به دو پنجره باز نیاز دارد.

مرحله ۱: قلم خود را مطابق دستورالعمل بالا بارگیری کنید و در صورت لزوم آن را از پرونده zip آن استخراج کنید.

گام ۲: به کادر جستجو در نوار وظیفه بروید ، تایپ کنید صفحه کنترل، و روی نتیجه مربوطه کلیک کنید

مرحله ۳: با صفحه کنترل باز ، حرکت به ظاهر و شخصی سازی، و کلیک کنید قلم ها در پنجره اصلی

مرحله ۴: پس از بارگیری کتابخانه قلم ، کافی است قلم جدید خود را از قسمت مقصد در File Explorer بکشید و وارد پنجره قلم کنید. با نصب یک نوار پیشرفت کوچک نمایش داده می شود. پس از اتمام ، فونت آماده استفاده است.

توجه داشته باشید: ویندوز ۱۰ همچنین به شما امکان می دهد تا فایلهای فونت جدید خود را بکشید و رها کنید تا آنها را از طریق تنظیمات منو. فقط باز کنید تنظیمات منو ، حرکت به قلم ها بخش از شخصی منو را بزنید و سپس پرونده های فونت خود را به سمت مستطیل شکسته در زیر بکشید فونت ها را اضافه کنید.

چگونه قلم ها را حذف کنیم

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

اگر به پایان رسید نصب فونت های بیشتر از آنچه نیاز دارید یا فقط نمی خواهید برخی دیگر در دسترس باشند ، در اینجا نحوه حذف آنها آورده شده است.

مرحله ۱: جستجو کنید صفحه کنترل در نوار جستجوی ویندوز ۱۰ و نتیجه مربوطه را کلیک کنید.

گام ۲: کلیک ظاهر و شخصی سازی و بعد قلم ها.

مرحله ۳: در لیست حرکت کنید یا از صفحه کلید خود برای جستجوی یک فونت خاص استفاده کنید. وقتی پیدا شد ، روی آن کلیک کرده و را انتخاب کنید حذف از منوی نوار بالا روش دیگر ، کلیک راست کرده و را انتخاب کنید حذف از فهرست بازشو

مرحله ۴: هنگامی که از شما خواسته شد تأیید کنید ، کلیک کنید آره. سپس قلم از سیستم شما حذف می شود.

نحوه تنظیم مجدد در قلم های پیش فرض

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

 - لپ تاپ استوک

اگر قلم ها مشکل ایجاد می کنند یا یک مورد مهم را حذف کرده اید ، همیشه می توانید قلم های خود را به صورت پیش فرض ویندوز ۱۰ تنظیم مجدد کنید. این به مراتب تأثیر کمتری از تنظیم مجدد یا نصب مجدد ویندوز ۱۰ دارد و باعث می شود قلم های شما به روشی که در هنگام نصب سیستم عامل جدید بوده است بازگردد.

مرحله ۱: جستجو کنید صفحه کنترل در نوار جستجوی ویندوز ۱۰ و نتیجه مربوطه را کلیک کنید.

گام ۲: کلیک ظاهر و شخصی سازی و بعد قلم ها.

مرحله ۳: روی تنظیمات قلم کلیک کنید از منوی سمت چپ.

مرحله ۴: کلیک کنید روی تنظیمات پیش فرض فونت را بازیابی کنید دکمه. ویندوز ۱۰ انتخاب قلم شما را به گزینه های پیش فرض ویندوز ۱۰ بازگرداند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما