چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است – لپ تاپ استوک

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 - لپ تاپ استوک

 

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 


چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 - لپ تاپ استوک
امیر مختار / لحظه / گتی ایماژ

هند در بسیاری از شرکتهای فناوری دیر اندیشه بوده است. اکثر آنها در حالی که تلاش می کنند مخاطبان بی نظیر کشور را به دست بیاورند ، در حال اجرا به یک دیوار هستند - اما تعداد معدودی هر آنچه را که ممکن است در آن دیوار انداخته اند تا ببینند چه چیزی چسبیده است.

در چند سال گذشته ، طیف وسیعی از غول های فناوری به طور جدی با محصولات برتر خود آزمایش کرده اند یا محصولات جدید و منحصر به فردی را راه اندازی کرده اند تا بتوانند تناسب خوبی در بازار هند پیدا کنند.

در ماه دسامبر ، آمازون اولین بلندگو هوشمند Echo باتری خود را معرفی کرد که لازم نیست همیشه به یک دیوار چسبانده شود. اکثر هندی ها به نقاط داغ موبایل تکیه می کنند و اغلب دچار قطع برق می شوند. بنابراین ، یک دستگاه سنتی اکو هرگز برای توده ها معنی ندارد. ورودی جدید Echo Portable به این نقص دقیق پرداخته و به کاربران این امکان را می دهد تا آن را در اطراف خانه خود حمل کنند یا آن را به بیرون ببرند.

در اوایل سال ۲۰۱۹ ، Netflix یک برنامه ۳ دلاری فقط برای موبایل در هند اضافه کرد ، جایی که تقریباً سه چهارم از کاربران اینترنت از طریق تلفن های خود در اینترنت گشت می زنند. اشتراک ویژه بینندگان را قادر می سازد تا نمایش ها و فیلم ها را با کیفیت استاندارد در یک صفحه تلفن پخش کنند. این همش نیست. چند هفته پیش ، طبق گزارش ها ، شرکت پخش جریان آزمایش برنامه های بلند مدت را آغاز کرد که ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می داد و کاربران را هر ۳ تا ۱۲ ماه یک بار شارژ می کرد.

هندوستان گفت: هند تنها کشوری است که ما در حال اجرای یک برنامه تنها برای موبایل هستیم. جسیکا لی ، معاون رئيس جمهور ارتباطات نتفلیکس ، با آغاز برنامه تنها موبایل شرکت گفت: "این کشور برای ما ستونی است." "با افزایش جمعیت عظیم ، افزایش طبقه متوسط ​​و همه سرگرمی هایی که می توانیم از خارج هند ایجاد کنیم ، این یک بازی مهم در کتابهای نتفلیکس است."

فقط برای هند

تقریباً هر شرکت بزرگ فناوری برای دستیابی مجدد به پیشنهادات خود برای هند ، مایل اضافی رفته است. سه سال پیش ، با توجه به سیاست های تأیید اعتبار دو مرحله ای از سوی بانک مرکزی ، Uber پرداخت های نقدی را در هند آغاز کرد. گوگل و فیس بوک Wi-Fi رایگان در سراسر کشور ارائه می دهند و نسخه های تلفن ویژه برنامه های اصلی خود را ساخته اند. بارگیری ها در YouTube ، بر خلاف سایر کشورها ، نیازی به اشتراک حق بیمه ندارند. مشترکین وودافون می توانند از طریق شماره تلفن رایگان به زبان هندی یا انگلیسی با دستیار Google صحبت کنند - به اینترنت لازم نیست.

تقریباً برای هر شرکت بزرگ فناوری ، مایل اضافی رفته است تا دوباره پیشنهادات خود را برای هند مهندسی کند.

شرکت اپل به تدریج اقدام به راه اندازی زنجیره ای از مراکز تولیدی و حتی معرفی تلفن های نسبتاً ارزان قیمت کرده است که در درجه اول برای بازیابی سهم بازار فروپاشی خود در هند طراحی شده است.

"من پیش بینی می کنم که قرن بیست و یکم قرن هندی خواهد بود. جف بزوس ، مدیرعامل آمازون در سفر اخیر خود به هند گفت: مهمترین اتحاد اتحاد هند و ایالات متحده ، قدیمی ترین دموکراسی جهان و بزرگترین دموکراسی جهان است.

دلیل اینكه هند به سرعت در مقدماتی نقشه های جاده ای این شركت های فنی ماركی قرار گرفته است ، بسیار ساده است. رونق داده های این کشور هر یک از بخش های اینترنتی خود ، مانند مصرف OTT (بالاتر از حد) ، پخش موسیقی ، و تجارت الکترونیکی را به بیش از حد ارسال کرده است. و همه آنها با سرعت بسیار زیاد رشد می کنند.

تا سال ۲۰۲۳ تعداد کاربران اینترنت در هند پیش بینی می شود که از ۷۵۰ میلیون به ۸۰۰ میلیون نفر برسد ، به طور چشمگیری از ۵۰۰ میلیون فعلی. در گزارشی ، مؤسسه جهانی مک کینزی تخمین می زند که تعداد کاربران تلفن های هوشمند در دو سال آینده با کاهش روبرو و سخت افزار و اینترنت همچنان در دو سال آینده دو برابر خواهد شد. علاوه بر این ، گفته می شود که مصرف ماهانه داده های تلفن همراه با ۱۵۲٪ حیرت انگیز در حال افزایش است - بیش از دو برابر نرخ در ایالات متحده و چین.

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 - لپ تاپ استوک

وی افزود: "تجزیه و تحلیل ما در مورد ۱۷ اقتصاد بالغ و نوظهور ، نشان می دهد كه هندوستان نسبت به سایر كشورها در این مطالعه سریعتر رقمی سازی می كند ، به جز اندونزی - و فضای زیادی برای رشد وجود دارد: فقط بیش از ۴۰ درصد از جمعیت دارای اشتراك اینترنت هستند."

در حالی که برخی از شرکت ها هند را بعنوان قطعه بزرگ پایگاه کاربر تصور می کنند ، برخی دیگر نمی توانند این اطلاعات را از دست بدهند.

عامل دیگری که باعث می شود شرکت ها برای تغییر تمرکز خود حرکت کنند این واقعیت است که آنها نتوانسته اند وارد بازار چین و مقررات سختگیرانه آن شوند. از طرف دیگر هند محدودیت هایی را برای دعوت و تقویت سرمایه گذاری های فناوری کاهش داده است.

نتفلیکس و آمازون می بینند که بازار آنها در ایالات متحده اشباع شده و برای رشد و پیشرفت در جای دیگر است. بازار هند در مقایسه با سایر اقتصادهای نوظهور مانند چین ، مزایای بسیاری از مزایای آن را دارد: هندوستان [currently] دارای یک محیط تجاری دوستانه و محدودیتی در آن نیست [FDI]لورا پترون ، تحلیلگر ارشد در GlobalData ، به Digital Trends گفت.

یک زمین آزمایش بارور

پیدا کردن جای پایه در هند - که دارای تعداد زیادی زبان منطقه ای ، رفتارهای منحصر به فرد مشتری و جمعیت نسبتاً تازه در اینترنت است - دقیقاً پیاده روی در پارک برای این شرکت ها نیست. غالباً موفقیت در غرب به خوبی در کشور ترجمه نمی شود. این جایی است که آزمایش انجام می شود.

غالباً موفقیت یک شرکت در غرب به خوبی ترجمه نمی شود.

"[Ninety percent] هندوستان انگلیسی صحبت نمی کند ، و دارای ۲۲ زبان رسمی است ، با ۶۰۰۰ گویش به همراه و ۵۵ زبان به علاوه. [Four-hundred] میلیون مصرف کننده جدید برای اولین بار از اینترنت استفاده می کنند و بیشتر آنها غیر انگلیسی زبان هستند. بهره برداری از مخاطبان میلیاردی بعدی نیاز به ایجاد درک کاملی از کاربری دارد که بسیار متفاوت از مخاطبان انگلیسی انگلیسی زبان هند رفتار می کند. "

بیشتر کاربران اینترنت بار اول هندوستان از مناطقی روستایی هستند که سواد اینترنت در سطح بالایی قرار دارد و این مسئله یک چالش دیگر برای شرکتهای فناوری است.

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 - لپ تاپ استوک

"غول های فنی برای جذب مشتری بیشتر تحت فشار بسیار زیادی قرار دارند و بخشی از استراتژی آنها این است که خدمات خود را تا حد امکان به نیازهای خاص هندی ها سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال ، آنها به سمت مناطق روستایی هدف قرار می گیرند ، جایی که انتظار می رود بخش اعظمی از رشد اشتراک های تلفن همراه به وجود آید. در بازار پخش ویدئو ، نتفلیکس و آمازون فیلم ها و سریال هایی را با زبان های منطقه ای و محتوا با محوریت محلی تهیه می کنند. "

گرگوری K. پیترز ، مدیر ارشد محصولات ، سال گذشته با اظهار نظر درباره تجربه Netflix در تماشای مخاطبان هند گفت: "ما در بازارهایی فعالیت می کنیم که شرایط بسیار ، بسیار متفاوت ، سطح بسیار متفاوت از سطح غنی و سایر شکل های موجود دارند. رقابت سرگرمی ، et cetera. "

در حال گسترش در ورای هند است

از آنجا که هند دارای یک پایگاه کاربر متنوع است ، شرکت ها می توانند به راحتی و بدون تغییر عمده این پروژه های آزمایشی را به کشورهای دیگر گسترش دهند. به عنوان مثال ، پس از آزمایش گوگل برای اولین بار حالت ناوبری مخصوص موتور سیکلت را برای Google Maps در هند ، آزمایش کرد و به مناطق بیشتری از جمله مصر و سنگاپور راه یافت. انتظار می رود برنامه های تلفن همراه Netflix به زودی در بازارهای دیگر آسیا و ، احتمالاً در ایالات متحده ، جایی که رشد سرویس پخش با کندتر شدن رقابت بیشتر می شود ، کند شود.

احتمالاً هند يكي از آخرين شركتهاي تكنولوژي بازارهاي انبوه است و در صورتي كه چند ماه اخير نشانه هاي آن باشد ، اين رقابت تنها از اينجا شدت خواهد يافت. از آنجا که این شرکت ها با بازار محلی و همچنین دولت راحت تر می شوند ، به احتمال زیاد آنها محصولاتی را که هنوز راه خود را به هندوستان ندیده اند ، گسترش داده و تجدید نظر می کنند.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

چرا هند جدیدترین کانون برای آزمایش فناوری است

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما