کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و ۷۶۵G – لپ تاپ استوک

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و ۷۶۵G – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و 765G

 - لپ تاپ استوک

 

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و ۷۶۵G

 


اولین روز اجلاس سالانه Snapdragon Techcommual Qualcomm اغلب روز تیزر است: ورود آرام به بقیه رویدادی که جنبه های فنی اعلان ها فاش می شود. کاری که روز تیزر انجام می دهد این است که اغلب نام محصولات آینده Qualcomm را به ما می دهد ، و امروز ما آن را داریم - یکی از اطلاعیه ها نام تراشه های اسنپدراگون ۷۶۵ و ۷۶۵G بود که یک مودم یکپارچه ۵G روی سیلیکون داشت. ما فردا جزئیات بیشتری در مورد سخت افزار کسب خواهیم کرد ، اما امروز چند مورد افشا شده و ارزش پوشش دارند.

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و 765G

 - لپ تاپ استوک

تراشه های سری ۷۰۰ Qualcomm معمولاً بیشتر در بازار گوشی های هوشمند میانی مورد هدف قرار می گیرند: جایی که سری ۸۰۰ به پرچمداران می رود ، ۷۰۰ دستگاه کوچکتر ارزان قیمت را حساس تر و با بیشتر ویژگی های مشابه می کند. امسال قرار است اسنپدراگون ۷۶۵ و ۷۶۵G نسخه کمی برش خورده Snapdragon 865 جدید (که امروز نیز اعلام شده است ، با جزئیات بیشتر فردا) ارائه دهند ، اما از آنجا که دارای یک مودم ۵G یکپارچه است ، از یک جنبه اساسی متفاوت است.

در حالی که Qualcomm از مودم خارجی X55 برای قطعات با کارایی بالا برخوردار است ، کوالکام آنچه را که پلت فرم مودم ۵G 5 X52 نامیده می شود در ۷۶۵ و ۷۶۵G ادغام کرده است. مطابق گفته های کوالکام این مودم هنوز کاملاً قدرتمند است: حداکثر سرعت بارگیری در ۳٫۷ گیگابیت بر ثانیه ، پشتیبانی از mmWave ، Sub 6 GHz ، به اشتراک گذاری طیف پویا ، NSA ، SA و جمع آوری حامل. از آنجا که مودم در همان سیلیکون به عنوان هسته قرار دارد ، به ادغام کمک می کند ، اطمینان حاصل شود که هر دستگاه ۷۶۵ همیشه دارای یک مودم ۵G خواهد بود ، همچنین می تواند در مدیریت انرژی نیز کمک کند.

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و 765G

 - لپ تاپ استوک

برای هر دو پشتیبانی mmWave و Sub 6 گیگاهرتز در تلفن ، از طرف OEM لازم است تصمیم بگیرد که قرارگیری آنتن صحیح را اضافه کند ، اگرچه Sub 6 گیگاهرتز و LTE از همان جلوی RF استفاده می کنند ، بنابراین انتظار داریم که فقط پشتیبانی mmWave باشد. نصب شده تصمیم گرفت. کوالکام این تراشه ها را "جهانی" طراحی کرده و تا حد ممکن از زیرساخت های ۵G فعلی و آینده پشتیبانی می کند.

از نظر فنی کوالکام جزئیات بیشتری از این اطلاعات ارائه نکرد. با این حال ، ما متوجه شدیم که برای ثانیه دوم که آنها این اسلاید را در طول ارائه نشان دادند ، شاید به اشتباه ، در زمان تمبر ۴۶m14:

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و 765G

 - لپ تاپ استوک

در اینجا می بینیم که مدل های ۷۶۵ و ۷۶۵G دارای یک Qualcomm Spectra 355 ISP ، یک پردازنده گرافیکی Adreno 620 و یک DSP شش گوشه ای هستند. هیچکدام از اینها قبلاً از آنها نشنیده ایم ، و همچنین چیزهای جدیدی وجود ندارد و مشخصات آن ناشناخته است (ظاهرا Adreno 620 به عنوان بخشی از قسمت ناگفتار Snapdragon 735 بصورت آنلاین ظاهر می شود) ، بنابراین قابلیت ها علامت سوال است. تفاوت بین ۷۶۵ amd و ۷۶۵G نیز هنوز فاش نشده است و این معنی "G" به معنای ۵G نیست ، زیرا هر دو تراشه مودم را درون خود دارند.

بنابراین در نهایت این SoC می خواهد ۵G اتصال را به دست افراد بیشتری که قادر به خرید پرچمدار نیستند ، بکشاند ، اما هنوز یک تلفن رده بالا را می خواهند. ما در حال حاضر جزئیات بیشتری را در مورد چیپ فردا در طی ارائه های فنی کسب می کنیم.

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

کوالکام می رود برای میانه: Snapdragon 765 و 765G

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما