کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید – لپ تاپ استوک

کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید

 - لپ تاپ استوک

 

کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید

 


کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید

 - لپ تاپ استوک

روندهای دیجیتال ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندها در سایت ما کمیسیون کسب کنند.

با گذشت هفته ها کودکانی که در خانه گیر کرده اند ، از کار روزمره راضی نیستند. بیشتر والدین نیاز به کمک دارند. خوشبختانه تبلت های بچه ارزان قیمت زیادی وجود دارد که از قبل با بازی های متناسب با سن ، برنامه ها ، عناوین سرگرمی و مواد آموزشی موجود در آن وجود دارد. در اینجا ، ما بهترین پیشنهادات رایانه لوحی برای کودکان از Kindle ، Amazon Fire و Samsung را گردآوری کرده ایم.

بهترین معاملات رایانه لوحی امروز

  • HighQ 7 Tab Learn Tab Jr. with Kidomi - 60 دلار (۴۰ دلار تخفیف)
  • Amazon Fire 7 Kids Edition - 100 دلار
  • نسخه کودکانه Amazon Kindle - 110 دلار با ۱ سال FreeTime نامحدود و ۲۵ دلار اعتبار Shutterfly (25 دلار تخفیف)
  • بسته نرم افزاری Kindle Kids Edition Essentials با محافظ صفحه نمایش و آداپتور برق - ۱۲۸ دلار، (۱۵ دلار تخفیف)
  • سامسونگ - Galaxy Tab A Kids Edition - 8 اینچ ، ۳۲ گیگابایت - نقره - ۱۵۰ دلار

نحوه انتخاب رایانه لوحی بچه ها

وقتی تصمیم به خرید یک رایانه لوحی برای یک یا چند کودک در خانواده خود گرفتید ، به شما کمک می کند که چه چیزی را جستجو کنید ، زیرا بهترین تبلت برای بزرگسالان می تواند اشتباهات گران قیمت برای کودکان باشد. نمودار ویژگی های یک تولید کننده می تواند بسیار زیاد باشد ، اما پیدا کردن یک رایانه لوحی برای بچه های شما لازم نیست یک مصیبت باشد.

عواملی که باید هنگام انتخاب رایانه لوحی برای کودکان در نظر بگیرند

  • دوام - کودکان ، به ویژه کودکان کوچکتر ، می توانند در صفحه ها و موارد سخت باشند. بیشتر تبلت هایی که برای کودکان ساخته شده اند به نوعی موارد محافظ دارند. بسیاری از آنها محافظ صفحه نمایش نیز دارند. ضمانت سازنده را بررسی کنید. به عنوان مثال ، آمازون دارای دو سال ضمانت تعویض است که براساس آن تنها کاری که باید انجام دهید ارسال تبلت نسخه خرد شده کودک است و آمازون جایگزینی برای آن ارسال می کند.
  • محتوای متناسب با سن - رایانه لوحی با محتوا مناسب برای کودکان نوپا ، مورد توجه کودکان ۹ ساله نخواهد بود. تبلت ها اغلب شامل بازی ها ، کتاب ها ، موسیقی ، برنامه ها و فیلم هستند. FreeTime نامحدود آمازون به والدین اجازه می دهد تا نسخه های Kindle Kids Edition و Fire Kids Edition Tablet ها را برای سنین ۳ تا ۵ ، ۶ تا ۸ یا ۹ تا ۱۲ سال تنظیم کنند.
  • حریم خصوصی - تبلت ها معمولاً دارای یک یا دو دوربین ، بلندگوها و اغلب میکروفون هستند. همه رایانه های لوحی از طریق فناوری بی سیم با ترکیبات مختلف Wi-Fi ، بلوتوث و اتصالات تلفن همراه متصل می شوند. برای کنترل حریم خصوصی ، از جمله راهی برای خاموش کردن دوربین ، بررسی کنید.
  • کنترل والدین - بیشتر قرص ها برای بچه ها نوعی نظارت و کنترل والدین دارند. شرکت های مختلف از یک برنامه تنظیمات در رایانه های لوحی ، اینترنتی یا تلفن همراه استفاده می کنند که والدین می توانند از آنها برای پیکربندی و مدیریت رایانه لوحی بچه ها یا داشبورد والدین در وب سایت استفاده کنند. کنترل می تواند شامل زمان استفاده ، برنامه ریزی ، عناوین خاص یا دسته بندی های خاص و موارد دیگر باشد.
  • ویژگی های سخت افزاری - بسته به نحوه استفاده فرزند شما از تبلت ، ویژگی های سخت افزاری مختلفی اهمیت دارند. به عنوان مثال ، نمایشگر با وضوح بالا و بلندگوهای مناسب برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی روی یک میز ضروری است. پردازنده قدرتمند و حافظه کافی اجازه می دهد تا برنامه ها و رسانه ها با سرعت کامل اجرا شوند. فضای ذخیره سازی زیادی به بچه های شما اجازه می دهد که بسیاری از کتاب ها ، بازی ها یا محتوای ویدیویی را در رایانه لوحی نگه دارید ، این بدان معنی است که اتصال به اینترنت لازم نخواهد بود. اگر فرزند شما از تبلت برای مشق شب استفاده می کند ، به نرم افزار بهره وری ، به خصوص پردازنده کلمه نیاز دارد.

راز موفقیت در انتخاب رایانه لوحی برای فرزند شما

امن ترین دوره در مورد تصمیم گیری برای خرید رایانه لوحی بچه ها ، این است که بدانید دوستان فرزند شما از چه چیزی استفاده می کنند و دوست دارند. بررسی کنید که والدین آنها نیز از تبلت راضی بوده و به دنبال آن بروند. نه تنها به مشاوره قابل اعتماد خواهید رسید بلکه پشتیبانی داخلی نیز خواهید داشت.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، و این از کارهایی است که برای خوانندگان ما انجام می دهیم.

توصیه های ویراستاران

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

کودکان در خانه برای اطلاعات بیشتر آماده هستند؟ این معاملات ارزان قرص بچه ها را از دست ندهید

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما