۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها که می‌توانند از گوشی‌های هوشمند به ارث ببرند

۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها که می‌توانند از گوشی‌های هوشمند به ارث ببرند

۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها که می‌توانند از گوشی‌های هوشمند به ارث ببرند

ما ۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها را انتخاب کرده‌ایم که این کامپیوترهای همراه می‌توانند آنها از گوشی‌های هوشمند به ارث ببرند. شاید یکی از مهم‌ترین آنها شارژ بیسیم لپ تاپ شما باشد!

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر لپ تاپ‌ها نیز از برخی قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند بهره‌مند بودند، به چه محصولات کاربردی‌تری تبدیل می‌شدند؟ ما خیلی بر روی این موضوع فکر کرده‌ایم و حالا می‌خواهیم ۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها را معرفی کنیم که امیدواریم سازندگان صدای ما را بشنوند و در آینده آنها را بر روی این کامپیوترهای قابل حمل ببینیم.

لپ تاپ‌ها، حداقل در برخی از ویژگی‌های مشخص می‌توانند شبیه به گوشی‌های هوشمند شوند. اینطور به نظر می‌رسد که اسمارت فون‌ها طی چند سال گذشته پیشرفت‌های خوبی را کرده و اکثر نوآوری‌ها را از آن خود کرده‌اند، در حالی که طراحی و قابلیت‌های لپ تاپ‌ها تغییرات چندانی نداشته است. این قابل درک است که دیوایس‌های موبایلی بسیار مهم‌تر هستند، اما لپ تاپ‌ها نیز از اهمیت کمتری برخوردار نیستند. اینطور نیست؟

در این مقاله قصد داریم به معرفی ۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها بپردازیم که می‌توانند آنها از گوشی های هوشمند امروزی به ارث ببرند.

۶ قابلیت جذاب برای لپ تاپ ها

سیستم عامل، اپلیکیشن‌ها و ظاهر کلی بهتری نسبت به نمایشگرهای معمولی LCD ارائه می‌کنند، بلکه آنها از مصرف بهینه‌تر نیز بهره می‌برند. یکی از راه هایی که باعث می‌شود نمایشگرهای OLED مصرف بهتری داشته باشند این است که پیکسل‌ها می‌توانند زمانی که نیاز به رنگ مشکی است، خاموش شوند و هیچ نوری از آن قسمت از صفحه (برخلاف LCD) ساطع نشود. این خاموش شدن پیکسل‌ها اغلب به بیشتر شدن عمر باتری کمک می‌کند.

با این تفکر در سر، نمایشگرهای OLED می‌توانند بر روی لپ تاپ ها نیز مورد استفاده قرار گیرند، اما اغلب سازندگان لپ تاپ همچنان از نمایشگرهای LCD استفاده می‌کنند. در حال حاضر تنها چند مدل لپ تاپ از این نمایشگر مدرن برخوردار است که تعدادشان زیاد نیست.

یکی از دلایل اینکه چرا لپ تاپ‌ها فاقد نمایشگر OLED هستند، قیمتشان است؛ زیرا دیوایس‌هایی مجهز به نمایشگر اولد گران قیمت‌تر خواهند بود. با این حال هزینه‌های تولید این دسته از نمایشگرها نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما