AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر ۲۸۰ W EPYC Enterprise باشد – لپ تاپ استوک

AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر ۲۸۰ W EPYC Enterprise باشد – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر 280 W EPYC Enterprise باشد

 - لپ تاپ استوک

 

AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر ۲۸۰ W EPYC Enterprise باشد

 


در ماه سپتامبر ، AMD پردازنده ۶۴ هسته ای EPYC 7H12 خود را معرفی کرد - یک Behemoth 280 W TDP با فرکانس پایه افزایش یافته است که به طور خاص برای بازار محاسبات با کارایی بالا طراحی شده است. بر اساس لیست استاد محصول AMD که سهواً توسط این شرکت منتشر شده است ، شرکت ممکن است پردازنده های بیشتری EPYC با یک TDP طولانی منتشر کند.

همانطور که مشخص است EPYC 7H12 تنها CPU رم با TDP 280 W نخواهد بود. مستر محصول محصول AMD EPYC 7R22 و EPYC 7R32 را با یک TDP 280 W ، و همچنین EPYC 7V12 با یک TDP 240 W نشان می دهد. ما نمی دانیم که آیا این CPU ها برای بازارهای گسترده تر عرضه می شوند ، فقط برای OEM ها وجود دارد یا در برنامه ها هستند یا به کدام بخش از بازارها می پردازند. در همین حال ، یک TDP بالا ممکن است نشان دهد که AMD قصد دارد پردازنده های بیشتری را برای HPC بطور کلی یا حتی ممکن است حتی یک مشتری خاص HPC آزاد کند ، یا ممکن است آنها یک ویژگی خاص داشته باشند که در سایر پردازنده ها در دسترس نیست.

AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر 280 W EPYC Enterprise باشد

 - لپ تاپ استوک
از سند محصول مستر AMD

در این سند همچنین به CPU های مختلف EPYC با سطح TDP 180 W یا ۲۲۵ W اشاره شده است ، اما هیچ چیز دیگری در مورد این پردازنده ها مشخص نیست.

۶۴ هسته ای EPYC 7H12 AMD با حافظه نهان ۲۵۳ گیگابایتی L3 دارای فرکانس پایه ۲٫۶۰ گیگاهرتز ، فرکانس ۳٫۳۰ گیگاهرتز توربو و همچنین TDP 280 W می باشد. در مقایسه با EPYC 7742 ، ۷H12 دارای یک ساعت پایه بالاتر ۳۵۰ مگاهرتز ، یک توربو با سرعت ۱۰۰ مگاهرتز پایین تر ، اما یک TDP 55 W بالاتر است. در حالی که پردازنده سوکت با سایر پردازنده های رم سازگار است و از همین ویژگی ها پشتیبانی می کند ، انتظار می رود که در درجه اول در داده های بزرگ HPC که به حداکثر کارایی پایدار نیاز دارند و از مصرف برق اهمیتی ندارند استفاده شود.

پردازنده AMD EPYC 7002 (2P)
هسته
موضوعات
فرکانس (گیگاهرتز) L3 * TDP قیمت
پایه حداکثر
EPYC 7H12 ۶۴/۱۲۸ ۲٫۶۰ ۳٫۳۰ ۲۵۶ مگابایت ۲۸۰ W ؟
EPYC 7742 ۶۴/۱۲۸ ۲٫۲۵ ۳٫۴۰ ۲۵۶ مگابایت ۲۲۵ W ۶۹۵۰ دلار
EPYC 7702 ۶۴/۱۲۸ ۲٫۰۰ ۳٫۳۵ ۲۵۶ مگابایت ۲۰۰ وات ۶۴۵۰ دلار
EPYC 7642 ۴۸/۹۶ ۲٫۳۰ ۳٫۲۰ ۲۵۶ مگابایت ۲۲۵ W ۴۷۷۵ دلار
EPYC 7552 ۴۸/۹۶ ۲٫۲۰ ۳٫۳۰ ۱۹۲ مگابایت ۲۰۰ وات ۴۰۲۵ دلار

نکته مهم در مورد لیست استاد محصولات AMD است ، که یک سند داخلی است که شامل کدهای OPN به همراه کدهای ECCN ، HTS و CCATS ایالات متحده است که توسط تنظیم کننده های صادرات ایالات متحده مورد نیاز است. در این مقاله صدها محصول ذکر شده است ، با این حال برخی از آنها محصولاتی بالقوه هستند که ممکن است منتشر شوند ، در حالی که سایر SKU هایی که مخصوص نقشه های خارج از جاده نیستند و ظاهراً به طور کلی در دسترس نیستند.

خواندن مرتبط

منابع: AMD ، Reddit ، Komachi_Ensaka / ر، Planet3DNow.de

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

AMD ممکن است در حال آماده سازی CPU های بیشتر 280 W EPYC Enterprise باشد

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما