AMD Zen اکنون در ۶W TDP: Dore Core for Education – لپ تاپ استوک

AMD Zen اکنون در ۶W TDP: Dore Core for Education – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

AMD Zen اکنون در 6W TDP: Dore Core for Education

 - لپ تاپ استوک

 

AMD Zen اکنون در ۶W TDP: Dore Core for Education

 


با کمترین سبد AMD ، این شرکت از قطعات Athlon Gold and Silver برای قطعاتی استفاده می کند که هسته کمتری دارند و مصرف انرژی کمتری دارند. این بخش ها هنوز هم بر پایه ریزگردهای ذن یا ذن + استوار است ، با مقدار کمی از گرافیک های Vega ، جفت شده اند و نشان می دهد که این بازار بهترین راه حل با چیزی است که با هزینه کم برای تولید اما هنوز هم از عملکرد کافی برای بازارهای در نظر گرفته شده است. امروز در زیر این Athlons ها قرار دارید ، دو APU جدید امروز در برخی از طرح های جدید با محوریت آموزش لنوو ظاهر شده اند.

دو پردازنده جدید با نام Athlon از هم جدا شده اند ، همانطور که AMD به آن وارد می شود - AMD 3015e و ۳۰۲۰e از همان مورد کمتری استفاده می کنند که آخرین بار در سال ۲۰۱۱ در یک خط محصول در سال ۲۰۱۱ شاهد بودیم ، نشانگر قدرت بسیار کم این پردازنده ها است. رتبه بندی شده برای به این پردازنده ها TDP of 6W با دو هسته و گرافیک Vega 3 داده می شود ، به طور سنتی آنچه در لپ تاپ های کم هزینه می بینیم اما برای طراحی های سبک آموزش کافی است.

به اعتقاد ما سیلیکون این پردازنده های جدید سیلیکون دالی AMD است. این کوچکترین محصول ارائه شده توسط سیلیکون Zen APU AMD است که قبلاً AMD Athlon Mobile در بازار موجود است. این قسمت های جدید زیر این مشخصات موجود است.

AMD Zen مبتنی بر دالی AMD
AnandTech هسته
موضوعات
پایه
فرک
توربو
فرک
GPU GPU
فرک
DDR4 TDP
Athlon Gold 3150U ۲/۴ ۲۴۰۰ ۳۳۰۰ وگا ۳ ۱۰۰۰ ۲۴۰۰ ۱۵ ولت
Athlon Silver 3050U ۲/۲ ۲۳۰۰ ۳۲۰۰ وگا ۲ ۱۱۰۰ ۲۴۰۰ ۱۵ ولت
Athlon 300U ۲/۴ ۲۴۰۰ ۳۳۰۰ وگا ۳ ۱۰۰۰ ۲۴۰۰ ۱۵ ولت
Athlon Silver 3050e ۲/۴ - ۲۸۰۰ وگا ۳ ۱۰۰۰ ۲۴۰۰ ۶ ولت
۳۰۱۵e AMD ۲/۴ ۱۲۰۰ ۲۳۰۰ وگا ۳ ۶۰۰ ۱۶۰۰ ۶ ولت
۳۰۲۰e AMD ۲/۲ ۱۲۰۰ ۲۶۰۰ وگا ۳ ۱۰۰۰ ۲۴۰۰ ۶ ولت

اگر تنظیم کمی عجیب به نظر برسد ، خوب است. ۳۰۱۵e دارای چند نخ همزمان اما فرکانس GPU و پشتیبانی DDR4 بسیار پایین تر در مقایسه با ۳۰۲۰e است. این ممکن است تجارت در حالت قدرت ۶W باشد.

Lenovo قرار است در دو طرح آموزشی جدید خود از AMD 3015e جدید استفاده کند.

Lenovo 100e 2دوم Gen از این تراشه جدید ، ویندوز ۱۰ ، Wi-Fi 6 ، ۶۴ GB eMMC ، ۴ گیگابایت DDR4 ، نمایشگر ۱۱٫۶ اینچی ۱۳x7 (250 نیت) استفاده خواهد کرد ، اما یک طراحی پوشیدنی سخت را که مناسب برای برآمدگی و ضایعات و همچنین ۱۲ پوند است ارائه می دهد. ساعت شارژ باتری ، با شارژ سریع ، ۸۰ درصد انرژی در یک ساعت ارائه می شود.

AMD Zen اکنون در 6W TDP: Dore Core for Education

 - لپ تاپ استوک

Lenovo 300e 2دوم Gen ساخت مشابه است اما دارای یک قلم ۳۶۰ درجه و دارای قلم پشتیبانی ، با SSD اختیاری ۱۲۸ گیگابایتی است. باتری ۴۲ Wh و دارای ۱۲ ساعت پوند است.

۱۰۰e با ۲۱۹ دلار شروع می شود و ۳۰۰e با قیمت ۲۹۹ دلار ، از سپتامبر در دسترس است. هر دو دستگاه انواع مختلفی از نرم افزارهای متمرکز دانشجویی دارند که بر آموزش و امنیت تمرکز دارند.

منبع: AMD / Lenovo

خواندن مرتبط

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

AMD Zen اکنون در 6W TDP: Dore Core for Education

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما