CES 2021: رویداد بدنی لغو شده ، به قالب تمام دیجیتال منتقل می شود – لپ تاپ استوک

CES 2021: رویداد بدنی لغو شده ، به قالب تمام دیجیتال منتقل می شود – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

CES 2021: رویداد بدنی لغو شده ، به قالب تمام دیجیتال منتقل می شود

 - لپ تاپ استوک

 

CES 2021: رویداد بدنی لغو شده ، به قالب تمام دیجیتال منتقل می شود

 


با ادامه جنگ جهانیان با SARS-CoV-2 ، رویدادهای بزرگ عمومی و به ویژه نمایش های تجاری یکی پس از دیگری برای سال ۲۰۲۰ لغو شد. نمایش های رایانه ای بزرگی مانند Computex ، حتی پس از تلاش برای تاخیر در ماه سپتامبر ، سرانجام برنامه های خود را کاملاً لغو کرد. امسال.

امروز ، انجمن فن آوری رایانه اعلام کرده است که رویداد CES 2021 سال دیگر نیز به شکل جسمی برگزار نمی شود ، و در عوض به یک تجربه با فرمت تمام دیجیتال منتقل می شود. CES معمولاً بزرگترین نمایشگاه الکترونیکی مصرفی جهان است که بیش از ۱۸۰،۰۰۰ شرکت کننده در اوایل ژانویه در لاس وگاس مونتاژ می کنند تا جدیدترین وسایل و الکترونیک در بازار مصرف را به نمایش بگذارند.

قالب جدید دیجیتالی تغییر بزرگی برای نمایش خواهد بود که احتمالاً از طرف مجریان نشان دهنده تلاش های قشری خواهد بود. رئیس و مدیر عامل CTA به نقل از گری شاپیرو:

گری شاپیرو ، رئیس جمهور گفت: "در میان همه گیر و نگرانی های روز افزون بهداشت جهانی در مورد گسترش COVID-19 ، به سادگی نمی توان ده ها هزار نفر از مردم را در لاس وگاس در اوایل ژانویه ۲۰۲۱ تشکیل داد تا به صورت حضوری ملاقات و تجارت کنند." و مدیر عامل شرکت CTA. "فناوری به همه ما کمک می کند تا در طول همه گیری کار کنیم ، یاد بگیریم و به آن متصل شویم - و این نوآوری به ما کمک می کند تا CES 2021 را مجدداً تصور کنیم و جامعه فناوری را به شکلی معنی دار گرد هم آوریم. ، ما می توانیم یک تجربه منحصر به فرد ارائه دهیم که به غرفه داران ما کمک می کند تا با مخاطبان موجود و جدید ارتباط برقرار کنند. "

ما در اینجا در AnandTech انتظارات کمتری راجع به CES داریم ، بنابراین با توجه به نگرانی های سلامتی و ایمنی چنین رویداد جسمی بزرگی ، حرکت به یک فرمت آنلاین حس می کند. وضعیت فعلی بیماری همه گیر در ایالات متحده و محدودیت های مختلف مسافرت و همچنین مراحل قرنطینه نقش مهمی در تصمیم CTA برای لغو این رویداد بدنی بازی خواهد کرد. CTA اظهار داشت که آنها قصد دارند در سال ۲۰۲۲ به لاس وگاس بازگردند.

با تأیید CES برای انتقال به یک رویداد آنلاین ، و همچنین اعلامیه دیروز Supercomputing 2020 (SC20) که فقط به صورت آنلاین انجام می شود ، تیم AnandTech احتمالاً تا سال ۲۰۲۱ در خانه می ماند ، زیرا هیچ رویدادی جسمی باقی نمانده است. برای آینده قابل پیش بینی شرکت کنید

خواندن مرتبط:

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

CES 2021: رویداد بدنی لغو شده ، به قالب تمام دیجیتال منتقل می شود

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما