LG شروع به تولید OLED ها در ماه های آینده در چین، به تولید دو برابر OLED – لپ تاپ استوک

LG شروع به تولید OLED ها در ماه های آینده در چین، به تولید دو برابر OLED – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

LG شروع به تولید OLED ها در ماه های آینده در چین، به تولید دو برابر OLED  - لپ تاپ استوک

 

LG شروع به تولید OLED ها در ماه های آینده در چین، به تولید دو برابر OLED

 


LG Display این هفته اعلام کرد که کارخانه خود را در گوانگژو، چین، در ماه آینده عملیات نوسان کامل را آغاز خواهد کرد. کارخانه، که LG حدود ۴٫۲ میلیارد دلار هزینه می کند، پانل های OLED بزرگ را برای تلویزیون های Ultra-HD تولید خواهد کرد. ظرفیت تولید جدید نزدیک به دو برابر خروجی OLED OLED خواهد بود و این شرکت را قادر می سازد هزینه های خود را کاهش دهد.

جدید ۸٫۵G (2200 × ۲۵۰۰) OLED کارخانه OLED در گوانگژو LGD 60000 زیربنای برای تلویزیون های بزرگ در ماه تولید خواهد کرد که تقریبا دو برابر خروجی OLED شرکت به ۱۳۰،۰۰۰ در ماه خواهد رسید. در نهایت، این کارخانه با خط دوم گسترش خواهد یافت و ظرفیت آن را به ۹۰،۰۰۰ بستر در هر ماه افزایش خواهد داد.

یکی از بزرگترین سازندگان پانلهای OLED برای اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۷، قصد دارد تا یک گیاه در چین تولید کند. سالانه LG Display را برای دریافت مجوزهای لازم از دولت های چین و کره جنوبی و سپس یک سال برای ساخت کارخانه گرفت. این ماه این شرکت تولید آزمایشی را آغاز می کند و تولید انبوه ماه آینده آغاز می شود

LG Display در حدود ۴،۲ میلیارد دلار در تاسیسات گوانگژو سرمایه گذاری کرده است، اما امیدوار است هزینه ها به پایان برسد. اولا در چین در مقایسه با کره جنوبی دستمزد کمتری وجود دارد. ثانیا، یارانه های دولت چین، LG را قادر می سازد هزینه های استهلاک خود را ۶۵ درصد کاهش دهد. ثالثا، فاکس جدید می تواند LG را مجبور به جبران اختلال در تولید OLED در کره جنوبی به دلیل درگیری دیپلماتیک بین ژاپن و کره جنوبی کند. چهارم، LG Display را در برابر بازارهایی مانند BOE در بازار چین رقابتی تر می کند.

افزایش تولید و کاهش هزینه های تولید LG به ساخت پانل OLED خود و به این ترتیب، تلویزیون OLED ارزان تر خواهد بود. با این حال، اثر دقیق چیزی است که هنوز دیده می شود.

خواندن مرتبط:

منابع: سرمایه گذار، اطلاعات OLED

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

LG شروع به تولید OLED ها در ماه های آینده در چین، به تولید دو برابر OLED  - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما