Micron: 128-Layer 4th 3D NAND با معماری RG به زودی – لپ تاپ استوک

Micron: 128-Layer 4th 3D NAND با معماری RG به زودی – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

Micron: 128-Layer 4th 3D NAND با معماری RG به زودی

 - لپ تاپ استوک

 

Micron: 128-Layer 4th 3D NAND با معماری RG به زودی

 


میکرون ۴ مورد اول خود را از آن خود کرده استهفتم دستگاه های حافظه سه بعدی NAND با معماری جدید دروازه جایگزین (RG) خود تولید کنید. این نوار تأیید می کند که این شرکت در راه تولید ۴ تجاری استهفتم حافظه ۳D NAND در تقویم ۲۰۲۰ ، اما میکرون هشدار می دهد که حافظه با استفاده از معماری جدید فقط برای برنامه های انتخابی مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین کاهش هزینه های ۳D NAND آن در سال آینده حداقل خواهد بود.

میکرون ۴هفتم Gen 3D NAND حداکثر تا ۱۲۸ لایه فعال استفاده می کند و همچنان با استفاده از CMOS در روش طراحی آرایه استفاده می شود. نوع جدیدی از حافظه های ۳D NAND باعث تغییر فناوری دروازه شناور (که سالها توسط اینتل و میکرون استفاده می شده است) برای فناوری تعویض گیت در تلاش برای کاهش اندازه و هزینه های مرده در ضمن بهبود عملکرد و همچنین امکان انتقال آسان تر به گره های نسل بعدی است . این فناوری صرفاً توسط میکرون و بدون هیچ گونه ورودی از اینتل توسعه داده شده است ، بنابراین به احتمال زیاد برای برنامه هایی طراحی شده است که میکرون می خواهد بیشترین هدف را داشته باشد (احتمالاً ASP های بالا مانند موبایل ، مصرف کننده و غیره).

نوار از میکرون ۴ استهفتم Gen 128 لایه ۳D NAND نشان می دهد که طراحی جدید این شرکت چیزی بیش از یک مفهوم نیست. در عین حال ، میکرون برنامه ای برای انتقال تمام خطوط تولید خود به فناوری پردازش اولیه RG خود ندارد ، بنابراین هزینه کل شرکت آن به ازای هر بیت در سال آینده به طور قابل توجهی کاهش نمی یابد. با این وجود ، این شرکت قول می دهد که پس از استقرار گره RG متعاقب آن ، کاهش قابل توجهی در هزینه FY2021 (از اواخر سپتامبر ۲۰۲۰ شروع می کند) را شاهد خواهد بود.

در حال حاضر ، میکرون در حال افزایش تولید سه لایه ۳D NAND با ۹۶ لایه است و سال آینده که در اکثر قریب به اتفاق خطوط تولید آن مورد استفاده قرار می گیرد. سخت افزار ۱۲۸ لایه ۳D NAND فاقد هزینه های هر بیت قابل توجهی فوراً کاهش می یابد ، اما با گذشت زمان. گره موفق (میکرون ۵)هفتم Gen 3D NAND؟) احتمالاً حداقل ۱۲۸ لایه دارد و در صورت استفاده گسترده ، به طور قابل پیش بینی هزینه های هر بیت شرکت را به میزان قابل توجهی نسبت به امروز کاهش می دهد.

سانجی مهروترا ، مدیرعامل و رئیس جمهور میکرون ، موارد زیر را گفت:

"ما به دست آوردیم که اولین بار با استفاده از گیت تعویض یا" RG "می میریم. این نقطه عطف بیشتر خطر انتقال RG ما را کاهش می دهد. به عنوان یادآوری ، اولین گره RG ما ۱۲۸ لایه خواهد بود و برای یک مجموعه انتخابی از محصولات استفاده می شود. ما انتظار نداریم RG تا زمانی که FY2021 وقتی گره RG نسل دوم ما بطور گسترده مستقر شود ، کاهش قابل توجهی در هزینه ها ارائه دهد. در نتیجه ، ما در FY2020 انتظار کاهش حداقل هزینه را در NAND داریم. رویکرد استقرار تولید RG ما ROI سرمایه گذاری NAND ما را بهینه می کند. "

خواندن مرتبط:

منابع: میکرون

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

Micron: 128-Layer 4th 3D NAND با معماری RG به زودی

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما