NVIDIA & # 039؛ s GTC 2020 Keynote Is Back On: پخش می شود در تاریخ ۱۴ مه – لپ تاپ استوک

NVIDIA & # 039؛ s GTC 2020 Keynote Is Back On: پخش می شود در تاریخ ۱۴ مه – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

NVIDIA & # 039؛ s GTC 2020 Keynote Is Back On: پخش می شود در تاریخ 14 مه

 - لپ تاپ استوک

 

NVIDIA & # 039؛ s GTC 2020 Keynote Is Back On: پخش می شود در تاریخ ۱۴ مه

 


پس از قربانی شدن coronavirus SARS-CoV-2 نه یک بار بلکه دو بار ، آدرس اصلی GTC 2020 NVIDIA سرانجام تنظیم شد. اکنون کلید اصلی مجازی از ۱۴ ماه مه از یوتیوب پخش می شودهفتم، ساعت ۶ صبح اقیانوس آرام (۱۳:۰۰ UTC).

NVIDIA یکی از نمایشگاههای تجاری بسیاری از فناوری که تحت تأثیر همه گیر جهانی قرار گرفته است ، تصمیم گرفت تا کنفرانس فناوری سالانه GPU خود را به چند قطعه تقسیم کند. تعدادی از سخنرانی ها و جلساتی که در ابتدا قرار بود در این نمایش برگزار شود به جای آن به عنوان بخشی از کنفرانس دیجیتال GTC 2020 NVIDIA منتقل شده اند. در همین حال ، سخنرانی اصلی نمایش ، مثل همیشه توسط مدیرعامل جنسن هوانگ ارائه می شود ، پیش از این برای ماه مارس به عنوان یک رویداد دیجیتال تنظیم شد ، قبل از آنکه به کلی موکول شود.

و در حالی که NVIDIA در مورد مطالب اصلی خود چیز جدیدی نمی گوید ، هنوز انتظار می رود یکی از مهمترین ارائه های NVIDIA در چند سال گذشته باشد. به طور خاص ، انتظار می رود که پیام اصلی امسال اعلان یک معماری محاسبات پردازنده نسل بعدی را شامل شود.

GVU GV100 مبتنی بر معماری فعلی NVIDIA اکنون چند سال قدمت دارد و اطلاعیه های برنامه ریزی ابر رایانه این واقعیت را گوشزد می کنند که NVIDIA شتاب دهنده جدید تسلا را در اواخر سال جاری آماده خواهد کرد. نسل فعلی شتاب دهنده های تسلا داستان موفقیت بزرگی برای انویدیا بوده است ، بنابراین علاقه زیادی به دیدن چگونگی عملکرد انویدیا به ویژه در مواجهه با رقابت سخت از همه جهات ، از تأمین کنندگان FPGA گرفته تا پردازنده Xe GPU وجود دارد. خانواده.

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

NVIDIA & # 039؛ s GTC 2020 Keynote Is Back On: پخش می شود در تاریخ 14 مه

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما