SiFive می افزاید: نمونه کارها IP 2.0 و ۳٫x برای تقویت RISC-V SoC ها – لپ تاپ استوک

SiFive می افزاید: نمونه کارها IP 2.0 و ۳٫x برای تقویت RISC-V SoC ها – لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک با ما تماس بگیرید. لپ تاپ دسته دوم

SiFive می افزاید: نمونه کارها IP 2.0 و 3.x برای تقویت RISC-V SoC ها

 - لپ تاپ استوک

 

SiFive می افزاید: نمونه کارها IP 2.0 و ۳٫x برای تقویت RISC-V SoC ها

 


SiFive، یکی از توسعه دهندگان پیشرو در جهان از کنترل کننده ها و SoC ها بر اساس معماری مجموعه دستورالعمل RISC-V، از پروژکتور Innovative Logic، یک طراح سیلیکون IP، خریداری کرده است. این حرکت SiFive را قادر می سازد تا پشتیبانی از USB رقابتی را در تراشه های RISC-V فعال و بدون ایجاد یک IP 3rd Party.

تحت شرایط توافق بین SiFive و منطق نوآورانه، سابق تمام دارایی های مرتبط با USB را شامل می شود که شامل اجرای سیلیکون ثابت شده و گواهی از USB 2.0 و همچنین نسل بعدی بلوک های USB 3.x است. توسعهدهنده میگوید که این پروژکتور شامل پیادهسازیهای مختلف است، از جمله کسانی که بر «گرههای فناوری پیشرفته پیشرفته» تکیه دارند، اما دقیق نیست. این معامله به ویژه از نوع Inno Logic USB Gen 3.x Type-C بسیار مهم است، زیرا تنها چند شرکت در جهان وجود دارد که از نظر سیلیکون اثبات شده و اجرای یو اس بی یو اس بی این یکی را دارند. علاوه بر انعطاف پذیری USB داخلی توسعه یافته به SiFive RISC-V SoC ها، آنها را به طور طبیعی برای برنامه های اصلی اصلی که به این رابط متکی هستند، رقابتی تر می کنند.

علاوه بر دریافت یواس بی آی، SiFive همچنین کارکنان نوآورانه منطق در بنگالورو هند را استخدام می کند. این کارکنان به توسعه IP ادامه خواهند داد و بنابراین تیم مهندسان SiFive را تقویت خواهند کرد و در نهایت قادر خواهد بود تا به برنامه های بیشتر و بازارها پاسخ دهد.

رئیس منطق نوآوری این معامله را مورد استقبال قرار داد و نشان داد که تیم تحقیق و توسعه ترکیبی همکاری خواهد داشت و توسعه سیستم های RISC-V را سرعت می بخشد.

"ما فوقالعاده افتخار میکنیم که در جریان انقلاب RISC-V به رهبری SiFive پیوست. همکاری میان استراتژی رشد SiFive و فناوری USB یواسبی نوآورانه و ترکیبی از هر دو تیم با استعداد، تحویل IP های نسل بعدی را برای طرح های جدید SoC تسریع خواهد کرد. "

خواندن مرتبط:

منبع: SiFive / منطق نوآورانه

 

قوی ترین لپ تاپ جهان لپ تاپ hp zbook

SiFive می افزاید: نمونه کارها IP 2.0 و 3.x برای تقویت RISC-V SoC ها

 - لپ تاپ استوک

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ارتباط با ما